Neverwinter: Elemental Evil’ın PC İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

0
1097

Neverwinter Elemental Evil

Dungeons & Dragons’ın fenomenal Unutulmuş Diyarlar evreni çok yakında Elemental Evil tarikatları tarafından istila edilecek. Perfect World Europe ve Cryptic Studios, Neverwinter: Elemental Evil’ın PC’ye çıkış tarihini 17 Mart olarak açıkladı!

Neverwinter’a pek çok yenilik getirecek olan bu yepyeni 6. Modülde büyük sürprizler de var. Bu sürprizlerden biri, Baldur’s Gate serisinden hatırlayacağınız Minsc ve Boo’nun Neverwinter hikayesinde yer bulması. Baldur’s Gate hayranlarının çok sevdiği korucu Minsc ve minyatür dev uzaylı hamster Boo, Neverwinter oyuncularına Elemental Evil tarikatlarının gerçek yapısını keşfetmek için çıktıkları macerada yardım edecekler.

Neverwinter’a şimdiye kadar gelen en büyük güncelleme olan Elemental Evil ile birlikte ayrıca yeni oynanabilir sınıf Paladin de oyuna katılacak ve böylece Neverwinter’daki oynanabilir sınıfların sayısı sekize çıkacak. Paladin oynamak isteyen oyuncular şifacı veya koruyucu (tank) olmaya odaklanabilecekler. Elemental Evil modülüyle birlikte oyundaki en yüksek oynanabilir seviye 60’dan 70’e çıkacak ve böylece oyuna yeni görevler, özellikler ve her sınıf için yeni güçler gelecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here