PlayStation 4’ün 3.5 Sistem Güncellemesinin Detayları Belli Oldu

0
1546

Sony, PlayStation 4‘ün 3.5 güncellemesi ile gelecek özellikler belli oldu. Yeni güncelleme ile birlikte oyuna bir çok özellik ekleniyor. PlayStation 4‘e gelecek en önemli özellik ise remote play gibi duruyor. Remote play özelliği PC ve Mac platformlarında kullanabileceğiniz. Windows 8.1, Windows 10, OS X 10.10, OS X 10.11 işletisim sistemlerinden birine sahipsek remote play özelliğini kullanabileceğiz.

İşte PlayStation 4‘ün 3.5 güncellemesi ile gelecek bazı özellikleri;

*Arkadaşınız oyundayken anında çok oyunculu moda bağlanabilirsiniz. Ve arkadaşlarınız çevrimiçi olduğunda anlık bildirim alabilirsiniz.

ps4-3-5-guncellemesi*Kendi oyun grubunuzu kurabilir ve arkadaş listenizdeki herkesi bu oyun grubuna davet edebilirsiniz. 

ps4-3-5-guncellemesi-oyun-kurma

*Arkadaşlarınızı veya bir grubu davet edebilir yada etkinliğinizi topluluk sayfasında paylaşıp takımınızın kurulmasını seyredebilirsiniz.

ps4-3-5-guncellemesi-yayinla-paylas-ozelligi*Oyununuzu Dailymotion’da Youtube’da ve Twicth’te canlı olarak yayınlayabilmemize olanak sağlıyor. Ayrıca herkesin görmesi için arkadaşlarınızın en iyi anlarını paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here