World of Warships’in Geliştirici Ekibinden Japon Donanma Gemilerinin Detayları İncelendi

0
1089

World-of-Warships

World of Warships Geliştirici Günlükleri serisinin beşinci videosu, sizleri açık denizlerde Japon donanma gemileriyle bir yolculuğa çıkarıyor. Yeni videoda izleyiciler, Kapalı Beta sürecinde ön plana çıkan ölümcül ve çok yönlü Japon savaş gemilerinin tarihini öğrenmenin yanı sıra bu ulusun Teknoloji Ağacını da yakından keşfedecekler. Japon gemilerinin güçlü Amerikan donanması karşısındaki avantajları da videoda detaylarıyla inceleniyor.

Geliştirici Günlüklerinin bu bölümü aynı zamanda Japon savaş gemilerinin mümkün olduğunca çok silahla donatılmış olmak gibi niteliksel üstünlükleri ve agresif deniz savaşlarında üstünlük sağlayan tasarım özellikleri gibi konularda da önemli bilgiler içeriyor. Oyun geliştiricileri, sahip olduğu ölümcül “Long Lance” torpidoları nedeniyle karşısına çıkmanın yürek istediği Mogami kruvazörü gibi efsane Japon gemilerini bizlere tanıtıyorlar. Örneğin Japon savaş gemilerinin en ünlüsü Yamato, bu bölümde kendine özel bir yer edinmiş durumda. Japon İmparatorluk Donanmasının gururu olarak adlandırılan Yamato, üretilen en ağır ve en güçlü savaş gemisi olma özelliğine sahip.

Elbette ki tüm bu bilgilerin yanında geliştiriciler, Japon gemilerine kumanda etmeyi tercih eden oyuncuların çok işine yarayacak önemli ipuçları ve oynanış taktikleri vermeyi de ihmal etmiyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here