En Popüler Android Oyunları ile Eğlenceye Doyun

0
31 views

Son yıllarda hemen herkes; evde, yolda, okul ve iş yerlerindeki mola saatlerinde hem eğlenmek hem de güzel vakit geçirmek için mobil oyunlar oynuyor.

Android işletim sisteminin gelişmesi ve akıllı aygıt donanımlarının giderek daha fazla performans kazanmasıyla grafik ve oynanış açısından hayli yol kateden mobil oyunlar, akıllı cihazların olmazsa olmaz yazılımları halini aldılar.

 Şimdi gelin, son zamanlardaki en popüler Android oyunlarına birlikte göz atalım.

Aslan Max’ın Fabrikası

aslan-max

Dondurma fabrikası kurarak dünyayı, dondurmasız kalmaktan kurtaran Max ve arkadaşlarına yardım etmeye var mısınız?

Kaynak yönetimi ve kullanımının önemli olduğu dondurma yapma oyununu isterseniz tek başınıza isterseniz de internet üzerinden arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Uzun soluklu oyunlardan hoşlanıyorsanız ve sanal olarak bir şeyler üretip satmanın keyfini sonuna kadar yaşamak istiyorsanız, Aslan Max’ın Fabrikası tam size göre.

Aslan Max’ın Fabrikası Dondurma Oyununu indirmek için:

Masaüstü Versiyon: http://secure.aslanmax.com/oyunlar/dondurma-fabrikam/

ANDROID: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.calide.maxdondurmafabrikam&hl=tr

IOS: https://itunes.apple.com/tr/app/aslan-max-n-fabrikas/id1123540684?mt=8

Cut the Rope: Magic

Serinin önceki oyunlarını oynadıysanız şeker bağımlısı Om Nom’ı tanıyor olmalısınız. Bulmaca yapılı oyunlara farklı bir yorum getiren Cut the Rope ailesinin yeni üyesi, temel oynanış mekanikleri üzerine iyileştirme yapılarak karşınıza çıkıyor. Sayısız bölüm boyunca Om Nom’ı şekerlerine kavuşturmanız için kullanabileceğiniz pek çok güçlendirici öge de bulunuyor. Eğer sabrınıza güveniyor ve bulmaca tarzlı oyunları seviyorsanız, Cut the Rope: Magic’e bir şans tanıyın.

Asphalt 8: Airborne

Android dünyasını her yeni oyunuyla sarsan Asphalt serisi, sekizinci oyunu Airborne’la da kendinden bekleneni gerçekleştirdi ve oyuncuları, akıllı aygıtlarının bataryalarını bitirene kadar oyun başında tutabilecek bir yapımla geri döndü. Yarışılmayı bekleyen onlarca pistte, açılmayı bekleyen sayısız aracı kullanarak gerek yapay zekaya karşı kendi başınıza gerekse arkadaşlarınızla internet üzerinden çekişmeli yarışlar gerçekleştirebileceğiniz oyun, grafikleri ve rahat kontrolleriyle popülerliğini muhafaza ediyor.

Fallout Shelter

2015’in son aylarında çıkıp hem konsol oyuncularını hem de PC oyuncularını ekrana kilitleyen Fallout 4’ün adeta güçlü ayak sesleri niteliğindeki Fallout Shelter, nükleer yıkım sonrası Wasteland’de geçiyor. Dweller adı verilen hayatta insanların, oluşturacağınız sığınaklarda çalışmalarına ve hayatlarını mutlu şekilde sürdürmelerine yardım edeceğiniz oyun, kaynak kullanımını dikkate alıp öngörülü stratejiler uygulayarak oldukça keyif alacağınız oyunlar arasında bulunuyor.

Star Wars: Galaxy of Heroes

Star Wars evreniyle ilgiliyseniz ve yeni üçlemenin ilk filmi Force Awakens’ı izleyip beğendiyseniz, Star Wars: Galaxy of Heroes oyunundan da keyif alabilirsiniz. Rol yapma elementleriyle güçlendirilen yapımda yeni ve eski olan tüm ünlü Star Wars karakterlerini oluşturduğunuz timlere ekleyebilir, oyun içinde karşılaşacağınız düşmanlarla ya da bölüm sonu canavarlarıyla daha etkili mücadele etmek için çeşitli loncalara dahil olabilirsiniz.