Fatih Tesisatçı Servisi

0
44 views

fatihtesisatci

Fatih tesisatçı servisi , tesisat temizliği, bakımı ve onarımı konularında, alanında uzman bir kadroya sahiptir ve teknik donanımı ile göz doldurmaktadır. Teknolojiyi takip edip, son dönemlerde piyasaya sürülen teknolojik makineleri bünyesine katarak müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini arttırmaktadır. Son derece teknik donanıma sahip olan bu firma, sunduğu kaliteli hizmetin yanı sıra müşteri memnuniyeti noktasında da son derece hassas davranmaktadır.

Tesisat konusunda uzman olan bu fatih tesisatçı , petek temizliği ve bakımı, kalorifer ve kombi temizliği ve bakımı, tuvalet- banyo- mutfak lavabolarının giderlerinde oluşan tıkanıklıkların açılması, tuvalet tıkanıklığı açma işlemi gibi işlemlerde piyasada nam salmıştır. Tuvalet tıkanıklığı, günlük yaşantıda herkesin karşılaşabileceği bir problemdir. Genel olarak insanların, tuvalet ihtiyaçlarını giderdikten sonra kullandıkları tuvalet kağıtlarını ya da ıslak mendil gibi maddeleri tuvaletin içine atmaları sonucunda tuvalet tıkanıklığı oluşmaktadır. Çünkü tuvalet kağıtları, üretim aşamasında suyu emme özellikleri dikkate alınarak üretilmektedirler ve tuvalete atıldıklarında suyu emip şişerler ve tıkanıklığa neden olurlar. Yine aynı şekilde ıslak mendiller de suda erime özelliğine sahip olmadıkları için borularda kalıp tıkanıklığa neden olur. Fatih su tesisatçısı , sahip olduğu robot adında, son teknoloji harikası makine ile tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerini son derece pratik bir şekilde ve fayansları kırarak çevreye zarar vermeden yapmaktadır. Bu makine, bilgisayar sistemli olarak çalışmakta ve görüntüleme özelliğine sahip olduğu için tıkanıklığın hangi bölgede olduğunu tespit ederken herhangi bir yıkım işlemi yapmamaktadır. Robot adındaki bu makineye bağlı bir detektörü tesisat bölgesinde gezdirerek tıkanıklığın hangi bölgede olduğunu tespit eden uzmanlar, tazyikli su göndererek tıkanıklığa neden olan pisliği kanalizasyona atmakta ya da vakumlama özelliği sayesinde dışarı çıkararak tıkanıklığı gidermektedirler. Bu makine, lavabo giderlerinde oluşan tıkanıklıkların açılması işlemlerinde ya da tesisat borularında oluşan sızıntı, çatlak, patlak gibi problemlerin tespit edilmesinde de kullanılmaktadır.

Fatih tesisatçı servisi , tesisat tıkanıklıklarının giderilmesi işlemlerinin yanı sıra petek temizliği ve bakımı, kalorifer ya da kombi temizliği ve bakımı konularında da son derece profesyonelce çalışmakta ve kaliteli hizmet konusunda son derece hassas davranmaktadır.

Bilgi için : http://fatihtesisatci.com