Anonymous’tan Riot Games’e Uyarı Geldi!

1
106 views

Anonymous’tan Riot Games’e Uyarı!

Dünyaca ünlü hack grubu Anonymous, Riot Games‘i yayınladığı videolarla uyardı. İnternete bomba gibi düşen bu videolar şu sıralar oyun dünyasında en çok konuşulan konular arasında yer alıyor. Anonymous tarafından yayınlanan uyarı niteliğinde ilk videoda şunlar belirtiliyor;

“Fakirin fakir kalacağı, zenginin ise zengin kalacağı bir sistem yarattınız ve çalıntı fkirlerle yaptığınız bir oyundan haftalık 34 milyon dolar kazanıyorsunuz. Kendinize fayda sağlamak için buna devam edeceksiniz. Riot Games, bizim neler yapabileceğimizi biliyorsunuz ve ne istediğimizi biliyorsunuz. Seçim sizin. Biz bir lejyonuz, affetmeyiz, unutmayız, bizi bekleyin!”

Yayınlanan ilk videonun ardından ikinci bir video daha yayınlayan Anonymous, League of Legends’ı yok edebilecek olsalar bile etmeyeceklerini fakat oyuncuların gözlerini açmalarını istediklerini belirten grup, oyuncuların bu oyunu saplantı haline getirdiğini, Riot’un EUW ve EUNE sunucuları ile ilgilenmesi gerektiğini açıkladı.

Ancak internet dünyasında bu videoların gerçek olup olmadığı da merak konusu. İlerleyen günlerde bunlara bir açıklama geleceğini tahmin ediyoruz.

İşte Anonymous’tan gelen iki video;