Arc Platformu Türkçe Olarak Yayında Girdi!

0
53 views

Arc-logo

Perfect World, ücretsiz (free-to-play) oyunlarını Türkiye’deki oyuncu topluluğuna en sağlıklı şekilde ulaştırabilmek için önemli bir adım attı. Perfect World Europe, ücretsiz online oyunlara kolay erişim için tasarladığı Arc platformunun tamamen Türkçe yayına geçtiğini duyurdu.

Oyuncuların aşina olduğu öğelerle tasarlanan ve kullanıcı dostu fonksiyonlarıyla dikkat çeken Arc, Perfect World’ün dünyanın dört bir yanındaki 30 milyondan fazla oyuncusunun favori online oyunlarına kolaylıkla erişmesini sağlıyor. Arc yakında, Perfect World’ün popüler ve çok sevilen oyunları Neverwinter ve Forsaken World’ün yanısıra, heyecanla beklenen pek çok başka oyunu da biz oyuncularla buluşturacak. ArcGames.com sayesinde Perfect World’ün mevcut oyun kataloğu dışındaki birçok oyun yakın gelecekte Türk oyuncuların beğenisine sunulacak.

arc oyunlari

Perfect World Europe Ürün Müdürü Ömer Karakayalı, Arc’ın Türk oyuncularla buluşması hakkında şunları söylüyor: “Bu, platformumuz için planladığımız en doğal ve önemli büyüme adımlarından biriydi. Türk oyuncular, Türkçeleştirilmiş ücretsiz oyunlarımızı hemen benimsediler ve Arc’ı hem oyuncularımız hem de iş ortaklarımız için en iyi ücretsiz online oyunlara ulaşabilecekleri bir numaralı merkez haline getirmek önemli bir amacımızdı. Arc’ı Türkiye’de bir platform olarak sunmak, oyun geliştiriciler için yeni fırsatlar yaratmak ve oyunlarımızın Türkiye’deki hayranları için daha da fazla oyunu erişilebilir kılmak, son derece mantıklı ve en uygun adımdı.”

Perfect World’ün Arc için sıkı planları var. Ünlü oyun firması, Arc ile birlikte, sürekli gelişen oyun kataloğuna ve bu oyunların tüm özelliklerine sınırsız erişim sağlıyor. Firma, Arc’ın oyun tutkunları için ücretsiz çevrimiçi oyunlara kolaylıkla ulaşabilecekleri bir numaralı adres olması için çalışıyor. Oyuncular tek seferde global oturum açma özelliği sayesinde, her oyun için ayrıca oturum açma zahmetinden kurtuluyorlar ve Arc’taki tüm oyun içeriğine tek işlemle ulaşıyorlar.

Platformun önemli özelliklerinden biri de iletişim kanalı olarak kullanılması. Oyunlarla ilgili önemli güncellemeler, haberler ve kampanyalar doğrudan oyuncuların Arc posta kutusuna düşüyor. Ek olarak, oyunculara oyun oynarken bile internette dolaşma, forumlara yazma, oyunlarla ilgili son haberleri okuma ve arkadaşlarıyla sohbet etme imkanı sağlanıyor.

Arc oyuncular kadar oyun geliştiricilerin de faydalanabileceği bir platform. Bir oyun geliştirici olarak, kaliteli ücretsiz oyunlardan hoşlanan oyuncu kitlesine nasıl ulaşabileceğinizi merak ediyorsanız Arc’ı denemenizi tavsiye ederiz. Arc platformu hakkında daha fazla bilgi edinmek ve istemciyi indirmek için www.arcgames.com/tr adresine giriş yapabilirsiniz.

Basın Bülteni-