Diablo 3: Reaper of Souls’dan Yeni Video

0
37 views

Diablo 3 Reaper of Souls logo

Diablo 3: Reaper of Souls‘dan yayınlanan yeni videoda Crusader sınıfına ve yeteneklerine odaklanılıyor.

Diablo 3: Reaper of Souls bu ay sonunda piyasaya sürülmeye hazırlanırken, oyundan yeni bir fragman da serinin hayranlarıyla paylaşıldı. Diablo serisinin uzun süreli bir bekleyişin ardınan 2012 yılında yayınlanan üçnücü oyunu Diablo 3 için hazırlanan ilk ek paket olan Reaper of Souls, ilk olarak Gamescom 2013 kapsamında görücüye çıkarılmıştı.

Diablo 3: Reaper of Souls‘da oyuncuları bekleyen yenilikler arasında Crusader karakter sınıfı, Nephalem’in maceralarını konu alan beşinci bir bölüm, yeni yetenekler ve level sınırının 70′e yükseltilmesi yer alıyor. Reaper of Souls’dan Blizzard tarafından yayınlanan bu yeni tanıtım videosunda oyuna yeni eklenen Crusader karakter sınıfı ön plana çıkarılıyor. Blizzard tarafından ilahi adaletin vücut bulmuş hali olarak tanımlanan Crusader karakteri, özellikle savunma konusunda gelişmiş bir sınıf. Kutsal büyüler ve büyük silahlar kullanabilen Crusader sınıfı, savunmaya yönelik bir oyun tercih eden oyunseverler için ideal.

Diablo 3 için daha önce birçok yama yayınlanmış ve özellikle 2.0.1 yaması Diablo 3′te yer alan oynanış mekanikleri üzerinde önemli değişiklikleri beraberinde getirmişti. Blizzard tarafından oyun için son olarak yayınlanan 2.0.3 yaması ise, oyunda yaşanan sorunları gidermeye ve oynanışı genel olarak geliştirmeye yönelikti. Diablo 3: Reapor of Souls‘u merakla bekleyen serinin hayranları, 25 Mart’ta ek pakete kavuşacak. Ancak belirtmekte fayda var ki Reaper of Souls ilk olarak PC ve Mac platformları için yayınlanacak ve daha sonra konsollara taşınacak.