Dishonored 2’nin Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

0
39 views

İlk oyunu ile beklenen daha fazla sükse yapması, grafikleri ve oynanış yapısıyla oyuncular tarafından oldukça fazla beğenilen Dishonored, yeni oyunu ile karşımıza oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Bethesda tarafından geçtiğimiz yıl duyurusu yapılan ancak oyun hakkında elimizde çok fazla bilgi olmamasına rağmen Dishonored 2, büyük bir heyecana ve beklentiye yol açmayı başarmıştı. Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştirilmeye devam eden Dishonored 2‘nin yayınlanan ekran görüntüleri oyunun ne derece sağlam ve emin adımlarla ilerlediğinin farkında olmamızı sağladı. Bu senin sonunda çıkış yapması beklenen Dishonored 2‘nin ne kadar iddalı olacağını yayınlanan ekran görüntülerine göz atarak fikir edinebilirsiniz.

Yeni nesil konsollar PlayStation 4 ve Xbox One başta olmak üzere PC platformuna da çıkışını yapacak olan Dishonored 2, 11 Kasım 2016 tarihinde piyasada olacak. Dishonored 2‘nin o muhteşem grafik motorlarının desteğini de arkasına alarak ortaya çıkan ekran görüntülerine aşağıdaki galerimizden ulaşabilirsiniz.

Dishonored 2 screenshot11 Dishonored 2 screenshot Dishonored 2 screenshot4 Dishonored 2 screenshot8 Dishonored 2 screenshot1 Dishonored 2 screenshot5 Dishonored 2 screenshot9 Dishonored 2 screenshot2 Dishonored 2 screenshot6 Dishonored 2 screenshot10 Dishonored 2 screenshot3 Dishonored 2 screenshot7