E3 2015’in Programı ve Tanıtımı Yapılacak Oyunlar

0
27 views

E3 2015 konferansına yaklaşık olarak iki hafta kaldı. Tahminimce Fallout 4, Halo 5, Uncharted 4, Star Ocean 5, Deus Ex Mankind Divided, ile birçok oyun gösterilecek.

Birçok yayıncının olacağı bu konferans üç gün sürecek ve her sene olduğu gibi bu senede haberler, sürprizler ve de komik biçimsiz marketleme kelimelerini duyacağız.

Aşağıdan E3 2015 konferansının gösterim sıralamasını bulabilirsiniz.

Bethesda – 15 Haziran Pazartesi – 05:00
Bu Bethesda’nın ilk defa E3’de konferans düzenlemesi olacak. Bizden sır gibi tuttuğu oyunları bu saatte açıklayacak. Tahminen Dishonored’ın devamı, belki ortalıkta kayıp olan Prey 2’yi, ve özellikle herkesin aklına yıllarca olan yeni oyunları Battlecry hakkında haber alıcağız.

Microsoft – 15 Haziran Pazartesi – 19:30
Microsoft’un bu seneki gösterisinde birkaç ay sonra Xbox One’da çıkması beklenen Halo 5’in tanıtımını ve konuşulan Gears of War Remake’inin de anonsunu yaparlar. Bununla birlikte Xbox One için özel yapılmış oyunlarının da açıklanması bekleniyor.

Electronic Arts – 15 Haziran Pazartesi – 23:00
Bu sene EA’den çok oyun haberleri çıkması bekleniyor. Star Wars Battlefornt, Yeni Mass Effect, Mirror’s Edge 2, ve 2016 sezonun spor oyunları hakkında bizi bilgilendireceklerini tahmin ediyorum.

Ubisoft – 16 Haziran Salı – 01:00
Ubisoft bu yılki gösteride The Division, Rainbow Six Siege, ve tabi ki yeni bir Assassin’s Creed oyunlarını sergilemesi bekleniyor.

Sony – 16 Haziran Salı – 04:00
Playstation 4, Uncharted 4’ün yanı sıra değer verdiği indie oyunlarını ve de belki Killzone yapımcısı Guerrilla tarafından yapılan yeni bir oyunu gösteride bulunduracak. Sony’den alınan bilgiye göre The Last Guardian oyunu hayla yapım aşamasında ve de bu oyun hakkında ilerleyen zamanda haber alacağız.

Nintendo – 16 Haziran Salı – 19:00
Geçen yılda yapmış oldukları gibi, sahneye kimse çıkmayacak bunun yerine digital olarak kaydedilmiş videolarını izlettirecekler. Gelecek birkaç sene içerisinde çıkması beklenen 3DS ile Wii U oyunlarını açıklayıp tanıtacaklar.

Square Enix – 16 Haziran Salı – 20:00
Bunun ilginç olacağına inanıyorum. Uzun bir aradan sonra E3’de tekrar bulunup, yeni oyunları olan FFXV, Deus Ex’le Tomb Raider hakkında büyük tanıtımları olacağını tahmin ederek belki Japon yapımcılarından sürpriz bir oyunu da bekleyebiliriz.