En Yeni Microsoft Programlarını Ücretsiz İndirin!

0
84 views

windows 7 indirHer gün, teknolojiye bir yenisi eklenen programlar, artık elimizin altında. İstediğiniz zamanda, bilgisayar ve tabletiniz için gerekli programları internetten bulabilmeniz mümkün.

Birçok işletim sistemleri programları, Office programları, Microsoft toolkit programları, anti virüs programları gibi daha pek çok programları indirebileceğiniz bu sitede, istediğiniz programlara ulaşmak artık çok kolay. Bu programlardan en önemlileri olan birkaç programa, indirilme süresine ve indirdikten sonra yapmanız gereken işlemlere birlikte bir göz atalım;

Microsoft toolkit, bu program, bilgisayarınızda bulunan Microsoft Office programlarını etkinleştirmek için, yani Microsoft Office 2010 demo sürümünü full hale getirmek için eşsiz bir program ve programa ulaşmak, www.fullucretsizindir.com sayesinde ulaşmak kolaylaşıyor. Microsoft toolkit indir seçeneğini tıklayarak indirme işlemine başlanıyor. 49MB lık bir dosya olan bu program kısa sürede bilgisayarınıza yükleniyor. Yüklendikten sonra, yapmanız gereken ilk öncelik anti virüs programınızı devre dışı bırakmak. Masaüstünüze program dosyasını.

Rar dosyası olarak getiriliyor ve sağ tıklayarak buraya çıkart seçeneğine tıklanıyor. Rar şifresini fullucretsizindir olarak giriliyor, Office toolkit uygulaması açılıyor, main seçeneğinden, EZ-Activator butonuna basılıyor ve Microsoft Office programınız otomatik olarak full sürüm halini alıyor. Programı yüklemeden önce, sürekli Microsoft Office ürün etkinleştir seçeneği ile artık karşılaşılmıyor. Artık Microsoft Office Word, Microsoft Excel, Microsoft power point, Microsoft outlook, Microsoft picture manager gibi programlara girdiğinizde, sürekli hata vermesinden sizi kurtarıyor.

Windows 7, bu program bir Windows 7 aktifleştirme programı oluyor. Bilgisayarınıza atılan format sonunda, bir iki hafta bir süre geçtikten sonra, Windows hata vermeye başlıyor. “Windows ürününü şimdi etkinleştir “ uyarısı ile karşılaşan kullanıcılar, tekrar format atmak zorunda kalıyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak için geliştirilmiş bu program, adeta bilgisayarınıza bir merhem oluyor.

Bu program da, tıpkı yukarıda anlattığımız program gibi indirme işlemi gerçekleşiyor. Windows 7 indir seçeneği tıklanıyor. Anti virüs programı kapatılarak, dosya. Rar olarak masaüstüne indiriliyor. Ardından dosyaları buraya çıkart seçeneğine tıklanarak, dosyaların masaüstüne çıkması sağlanıyor. Daha sonra, program çalıştırılıyor ve install butonuna tıklanarak, programın yüklenilmesi bekleniyor. Karşınıza gelen uyarı seçeneğine OK diyerek program sonlandırılıyor ve sistem kendini otomatik olarak yeniden başlatıyor. Artık windowsunuz etkinleşmiş durumda.

İşte arkadaşlar, yazımızda da anlattığımız gibi tıpkı program indirmeleri, www.fullucretsizindir.com sitesinde adım adım anlatılıyor. Bence bütün programlarınızı buradan indirerek bilgisayarınızı iyileştirin!