Gelen Çağrı ve SMS Bildirimlerini Gösterebilen iPhone Kılıfı

0
27 views

iphone lunacase

İlk akıllı iPhone kılıfı olarak lanse edilen Lunacase, Kickstarter üzerinden fon desteği toplamaya başladı. İlk olarak Las Vegas’ta düzenlenen CES 2014′te prototipi sergilenen kılıfın akıllı olarak lanse edilmesinin sebebi ise bünyesinde barındırdığı LED panel. Lunacase, arka kısmında yer alan LED panel sayesinde, gelen çağrı ve SMS bildirimlerini üzerinde gösterebiliyor.

iphone lunacase 1

Elektronilk cihazlar,  küçük bir miktarda olsa  elektromanyetik enerji yayar. Enerji dalgalarını emme yeteneğine sahip olan kılıf, gücünü elektromanyetik güçten elde ediyor.  Gelen mesaj veya çağrıyı otomatik olarak algılayan Lunacase, iPhone’a takıldıktan sonra kullanıma hazır hale geliyor. Herhangi bir pil veya bir bağlantıya ihtiyaç duymayan kılıf, sadece GSM şebekeleriyle uyumlu şekilde çalışıyor.

Farklı renk seçeneklerine de sahip olacağı söylenen Lunacase, ince kauçuk kaplı yüksek kalite plastik malzemeye sahip. 36 gün sürecek fon desteğinde daha şimdiden üretim için gerekli 50 bin dolar barajını geride bırakan Luncase, bu yılın ağustos ayında tüketicilerin karşısına çıkacak. Satış fiyatı ise 39 dolar.

iphone lunacase 2

iphone lunacase 3