Go4S.K.I.L.L. Cup Şubat Ayında Başlıyor!

0
49 views

Go4S.K.I.L.L. Cup’ta ayda toplam 1.000 Euro para ödüllü turnava duyuruldu.

Birinci Şahıs Nişancı Oyunu S.K.I.L.L. – Special Force 2, 2 Şubat tarihinde Go4S.K.I.L.L. Cup ile E-Sport-Saison 2014’e giriş yapacak. Electronic Sports League (ESL) işbirliğiyle düzenlenen turnuva bu tarihten itibaren düzenli şekilde gerçekleşecek. Nişancı dostları her hafta gerçekleşecek turnuva turlarında 100’er Euro para ödülü ve aylık finale katılım için yarışacak. Burada ayın en başarılı sekiz ekibi 500 Euro para ödülü için mücadele edecek.

Ayrıca tüm turnuva katılımcıları ROCCAT markalı harika oyun donanımları kazanma şansına sahip olacak. Final turları daima ilgili haftayı takip eden ayın ilk haftasında gerçekleşir ve ESL TV’de yayınlanacak.

Go4S.K.I.L.L. Cup ile ilgili tüm ayrıntıları ve kayıt bağlantısını http://www.esl.eu/eu/skill-sf2/go4skill sayfasında bulabilirsin.

Go4S.K.I.L.L_mods

Hazır ol: S.K.I.L.L. – Special Force 2 E-Spor öncüsü olma yolunda

Dragonfly Geliştirici Stüdyosu’nun bu oyunu Kore‘de Special Force 2 adıyla tanınıyor ve orada uzun zamandır en başarılı e-spor nişancılarından biri olarak kendine önemli bir yer edinmiş durumda. ESL işbirliği sayesinde S.K.I.L.L. – Special Force 2 artık Avrupa’da da e-spor alanında öncü olma yolunda ilerliyor. S.K.I.L.L. – Special Force 2’nin geçen yıl Aralık ayında gerçekleşen ilk ESL Turnuvası Allstars Cup 2013’e toplam 178 ekip katılmıştı.

Go4S.K.I.L.L_screenshot

Başarımız tesadüf değil: » S.K.I.L.L. – Special Force 2 seri ve yoğun çok oyunculu mekaniği ve harika dengesi sayesinde e-spor için çok uygun«, diyor ESL Organizasyon Turtle Entertainment Go4S.K.I.L.L. Kupa Serisi, Topluluk ve Proje Yöneticisi Florian Schiekel.  »Bu oyunla yıl boyunca düzenli olarak turnuvalar düzenleyeceğimiz için mutluyuz ve katılımcı sayısının da artmaya devam edeceğinden kuşkumuz yok « diye ekliyor Schiekel.

S.K.I.L.L. – Special Force ilk kez 2 Eylül 2013’te yayınlanmış olup şu an dokuz dil sürümü bulunmaktadır. Bu birinci şahıs nişancı oyununa bugüne dek yaklaşık iki milyon oyuncu kayıt oldu.

Basın Bülteni-