Gran Turismo Sport’un Çıkış Tarihi ve Videosu Geldi

0
80 views

Gran Turismo Sport 1

Geliştirici Polyphony Digital, Playstation 4 platformuna özel olarak geliştirdiği Gran Turismo Sport‘un çıkış tarihi duyuruldu.

Gran Turismo Sport, PlayStation VR desteği ile birlikte ilk olarak 15 Kasım 2016 tarihinde Kuzey Amerika‘da 16 Kasım 2016 tarihinde ise Avrupa‘da satışa çıkacak.

Londra’da gerçekleşen etkinlikte duyurulan Gran Turismo Sport, bir çok oyun modu ile birlikte geliyor. Özellikle Sport Mode, Brand Central ve Livery Editor dikkat çekenler arasında olacak.

Ayrıca onlarca markanın araçlarını kullanabileceğimiz Gran Turismo Sport’ta ön sipariş için kampanyalar da bulunuyor. PS Store‘dan oyunu sipariş ederseniz dinamik tema, farklı farklı avatarlar ve oyun içinde ihtiyacınız olan 500 bin dolarlık kredi sizin olacak. Amazon‘dan sipariş ederseniz 500 bin dolarlık oyun içi kredi, ve GameSpot’tan sipariş ederseniz Nissan NISMO GT-R GT3 N24 ve Chevrolet Corvette Group 3 adında iki araç size hediye olarak verilecek.

Gran Turismo Sport‘un çıkış tarihi ile beraber yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Video PlayStation 4 oyun konsolundan alınmıştır.