GTA 5 ile Yeni Heyecanlara Yol Açın!

0
34 views

Rockstar’ın son harikası GTA 5 ile birlikte Los Santos’ta yeni heyecanlara yelken açıyoruz! Daha önceki GTA versiyonlarından farklı olarak bizlere oynanabilir üç karakter sunan GTA 5, banka soygunu görevi ile bizleri hikayenin içerisine atıyor. Kötü biten bir banka soygununun ardından tam anlamıyla Los Santos dünyasına giriş yapıyor ve GTA 5‘in birbirinden renkli karakterleri ile onların dünyalarına tanıklık ediyorsunuz.

Eski soyguncu Michael, tam anlamıyla aile babası rolüne bürünmüşken, bir diğer soyguncumuz Trevor, az buçuk olan akıl sağlığını gittikçe yitirmiş ve ne yapacağı kestirilemez uçuk kaçık bir karakter haline dönüşmüş. Son karakterimiz Frank ise, önceki iki karakterimizden bağımsız olarak, bu soygun işlerine yeni yeni girmiş, genç bir adam. Ufak tefek araba soygunlarıyla GTA dünyasına giriş yapan Frank’in amacı daha büyük oynayarak çok daha fazla para kazanmak.

Yolları birbirinden ayrılan bu üç karakterin kesişmesiyse GTA 5‘in ustalıklı senaryosu sayesinde gerçekleşiyor. Tabii bu senaryoyu yaşayacağımız oyun dünyası da bir o kadar ustaca işlenmiş. Los Santos’un geniş haritasında ister çöllerde yol tepebilir, ister sahil kenarında kafa dinleyebilir, isterseniz de eşsiz gece hayatına dalış yapabilirsiniz. Şehirde yapabileceklerimiz açısından GTA 5, bizlere oldukça bonkör davranıyor.

Kaynak : http://www.turunculevye.com/oyunlar/goster/gta-5