Halo 5: Guardians Beta’nın Yeni Haritası Oylama Sonucu Belli Oldu

0
33 views

Halo 5 Guardians

Sizlere geçtiğimiz hafta içi Halo 5: Guardians‘ın betası için yeni bir harita eklenceği bu haberimizde duurmuştuk. Yapımcı firma 343 Industries dün Halo 5: Guardians’ın çoklu oyun moduda yeni içerikler ekledi.

Eklenecek iki harita arasında oylama yapılan süreçte galip belli oldu. Pegasus, Orion‘dan daha fazla oy alarak oyuna eklenmeye hak kazandı. Haritanın en büyük özelliği ise DMR gibi uzun mesafesi olan silahlarla oynayabileceğiniz uzun görüş mesafesine sahip olması.

Ayrıca Halo 5: Guardians‘a yeni silahlar ve yeni oyun modu eklendi. Silahtan bahsedecek olursak, birçok düşmanı tek vuruşta kökünü kazıyacak olan Roketatar, yeni ölümcül silahımız olacak.

Regret ve Empire haritalarında oynayabileceğimiz Stronghold oyun moduda yenilikler arasında. Bu modda birbirlerinden ayrı üç adet bölgeyi karşı takımı yenmek için kontrol etmeniz gerekiyor. Skoru ise sadece iki kuleyi kontrol eden takım alabiliyor. Bu da takımların iletişim içinde olması gerektiğini gösteriyor. 100 Puana erişen takım ise kazanan takım olacak.