HEX: Shards of Fate’in Açık Betası Başlıyor!

0
48 views

HEX Shards of Fate logo

Gameforge ve HEX Entertainment bugün dijital kart koleksiyonu oyunu HEX: Shards of Fate tüm oyunculara açıyor. Bu beta sürümü tüm PvP içeriklerini barındırıyor ve katılımcılar arasında geniş kapsamlı sosyal etkileşime imkan veriyor.

Oyunun nihai yayınına kadar adım adım ek içerikler sağlanacak. Örneğin şu anda kullanılabilen – 350’nin üzerindeki – kartların miktarı yakın zamanda yeni bir setle artırılacak ve böylece 500 oynanabilir karta yükselecek.

Hex Entertainment Geliştirme Departmanı Başkanı ve CEO’su Cory Jones: “Oyuna erişim konusundaki yüksek talep, şimdiye kadar uygulanan sınırlamaları kaldırmaya cesaretlendirdi. Başlatılan genel betayla daha fazla oyuncunun, HEX’in bizim açımızdan çok önemli olan test aşamasına katılmasına imkan veriyoruz. Bu vesileyle, Gameforge ile birlikte bütün kapalı beta katılımcılarına teşekkür etmek istiyoruz ve oyunu kullanıcılarımızla birlikte daha da iyi hale getireceğimiz için seviniyoruz.“

hex Card_Manager_Cards

Kılavuz ve Rahatlık Sağlayan İşlevler

Açılış öncesinde, yayınlanan son yamayla birlikte kapsamlı düzeltmeler ve rahatlık sağlayan işlevler hayata geçirildi. Elden geçirilen ve düellolar sırasında ekranın sadeleşmesini sağlayan ara yüzle birlikte, yeni başlayanları HEX: Shards of Fate’in mekanizmasına alıştıran ayrıntılı bir kılavuz da bunların arasında. Genel beta, diğer oyuncularla yapılan heyecanlı çarpışmaların dışında, farklı güç seviyelerindeki YZ rakiplere karşı zengin içerikli ikili mücadeleler de sunuyor.