iOS 8 Beta 4 Yayınlandı!

0
48 views

ios 8 beta

Apple, iOS 8 Beta 3′ün ardından 2 hafta sonra iOS 8 için Beta 4′ü yayınladı. iOS 8 Beta Yayınlandı. iOS 8, iPhone 6 ile birlikte geliyor!

Ortalama 2 haftada bir yeni bir iOS 8 Beta sürümü çıkartan Apple, iPhone 6 ile beraber tam sürümü çıkacak olan yeni işletim sistemini en stabil hale getirmeye çalışıyor. Geliştiriciler için indirilmeye sunulan 12A4331d kodlu iOS 8 Beta 4 yayınlandı.

Beta 3 yüklü cihazlar için OTA yani Over The Air yoluyla yüklenebilen bu güncellemeyi telefonunuza yüklemek için yapmanız gereken; Ayarlar – Genel – Yazılım Güncelleme menüsüne girmek. Burada İndir ve Yükle diyerek cihazınızı iOS 8 Beta 4′e güncelleyebilirsiniz.

Şu anda bizde cihazlarımızı henüz güncellemekte olduğumuz için güncelleme içeriği hakkında detaylı bilgi veremiyoruz ancak ilerleyen dakikalarda bu sayfadan yeni Beta sürümünün işletim sisteminde ne gibi değişiklikler meydana getirdiğini takip edebilirsiniz. Ancak şu aşamada yeni güncellemenin her zaman olduğu gibi hata düzeltmeleri ve kararlılık sağlamaya yönelik değişiklikler içerdiğini söylemek mümkün.