League of Legends 6.7 Yaması ile Gelecek Kostümler

1
181 views
meka-sifir-sion-robot-lissandra-robot-soraka1

League of Legends 6.6 yamasını sabah saatlerinde sizlerle paylaşmıştık. 6.6 yaması ardından PBE’de 6.7 yaması güncellemesi geldi. Önümüzdeki haftalarda yeni gelecek olan 6.7 yamasıyla beraber çıkacak yeni kostümler belli oldu.

Riot Games ekibinin sosyal medya da ve resmi LoL sitesinde kesit kesit paylaştığı, kullanıcılarını merak içinde bırakan yeni kostümlerden bir tanesi de yeni gelecek olan 6.7 yaması ile birlikte Sihirdar Vadisi‘ne iniş yapacak. Özellikle yapımcı ekibin üzerinde durduğu Meka Sıfır Sion kostümü bu yamayla birlikte Vadi’ye renk katacak gibi gözüküyor. Meka Sıfır Sion‘un haricinde iki adet daha kostüm bizleri bekliyor.

Bu iki kostümün Robot temalı (PBE’deki ismiyle Program) olduğunu görmekteyiz. Robotik Lissandra ve Robotik Soraka karşımıza çıkacak olan kostümler 6.7 yaması ile birlikte gelecekler listesinde.

League of Legends 6.7 yaması ile birlikte gelecek olan Meka Sıfır Sion, Robot Lissandra ve Robot Soraka kostümlerinin oyun içi görüntülerini ve videolarını aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Meka Sıfır Sion – 1820 RP

Riot games ekibi Sion için yeni çıkacak olan Meka Sıfır Sion kostüm bedelini 1820 RP olarak belirlemesi muhtemel gözüküyor.

meka-sifir-sion

meka-sifir-sion-1meka-sifir-sion-on-arkameka-sifir-sion-dansmeka-sifir-sion-basemeka-sifir-sion-b-recallmeka-sifir-sion-pasifmeka-sifir-sion-q-skillmeka-sifir-sion-q-skill-2meka-sifir-sion-w-skillmeka-sifir-sion-w-skill-2meka-sifir-sion-ulti-rmeka-sifir-sion-r-ulti

Robotik Lissandra – 1350 RP

Robot Lissandra

Robot Lissandra 1Robot Lissandra on arkaRobot Lissandra b recallRobot Lissandra q skillRobot Lissandra w skillRobot Lissandra w2 skillRobot Lissandra e skillRobot Lissandra ulti -rRobot Lissandra r-ulti

Robotik Soraka – 1350 RP

Robot Soraka

Robot SorakaRobot Soraka on karRobot Soraka b recallRobot Soraka 1Robot Soraka q skillRobot Soraka q1 skillRobot Soraka w skillRobot Soraka e skillRobot Soraka e2 skillRobot Soraka ulti r