League of Legends Oyuncuları Tarafından 5.000 Fidan Doğaya Hediye Edildi

0
35 views

League of Legends f'dan kampanyasi

League of Legends oyuncularının artık bir ormanı var. 1 hafta süren özel kampanya sonunda, LoL oyuncuları sayesinde 5000 fidan toprakla buluştu.

League of Legends oyununun, doğanın ruhu olarak tanınan şampiyonu Maokai’nin doğa için yaptığı çağrı ile Riot Games’in 5-12 Mart tarihleri arasında TEMA Vakfı aracılığıyla gerçekleştirdiği kampanyaya binlerce League of Legends oyuncusu katıldı. Belirtilen tarihler arasında oyun içerisindeki mağazada daha yeşil ve güzel bir doğa için özel olarak oluşturulan ve normalde satışta olmayan Neşeli Maokai, Lanetli Maokai, Leopar Nidalee ve Porsuk Teemo kostümleri yer aldı. Sihirdarların (oyuncular) satın aldıkları bu kostümlerden elde edilen gelir oranında bağış TEMA Vakfı’na bağışlandı. Bu bağış sonunda, League of Legends oyuncuları tarafından 5.000 fidan doğaya hediye edilmiş oldu.

Yeşil doğanın temsilcisi Maokai, yaban avcısı Nidalee, çevik izci Teemo ve en önemlisi League of Legends hayranlarının duyarlılığıyla elde edilen gelir binlerce fidana dönüştü.

Basın Bülteni