League of Legends Şampiyon Güncellemesi “Taric”

0
101 views
Taric

League of Legends ilk şampiyonlarından olan Taric yenileniyor. Riot Games yetkilileri tarafından resmi sitede yapılan duyuruda Valoran’ın Koruyucusu Taric yeni hali ve yetenekleri duyuruldu.

Taric‘in League of Legends mazisi oldukça eski. Ancak bu geçen sürede bazı yapılan şampiyonlardan kendisine sıra gelmedi. Buna dur diyen Riot Games çalışanları en sonunda Taric için yenileme çalışmalarına başlamış ve kimliğini yeniden kazanan Valoran’ın Koruyucusu Taric‘i oyuncularıyla buluşturdu.

Uzun süredir güncellenmesini Taric’in bekleyen League of Legends oyuncuları sonunda muradına eriyor. Yeni imajıyla, ahenkle dans eden saçlarıyla, yeni hikayesiyle, yenilenen yetenek setiyle, yeni sesi ve görünüşü ile Valoran’ın Koruyucusu Taric bizlerle.

Valoranin Koruyucusu Taric

Valoran’ın Koruyucusu Taric’in Yetenekleri

PASİF: CÜRETKÂR
Taric’in kullandığı her yetenekten sonraki iki normal saldırısı güçlenir. Silahını daha hızlı savurduğu bu iki saldırı fazladan hasar verir ve yeteneklerinin bekleme sürelerini azaltır.

Q: YILDIZ IŞILTISI
Taric, yakındaki bütün takım arkadaşlarını ve kendisini biriktirdiği Yıldız Işıltısı yüklerine bağlı olarak iyileştirir. Taric zamanla en fazla üç tane olacak şekilde yük biriktirir.

W: KRİSTAL SİPER
Taric’in kullandığı bütün yetenekler, aynı anda bağlı olduğu takım arkadaşı üzerinden de gerçekleştirilir.
Pasif: Kristal Siper, Taric’e zırh kazandırır.
Aktif: Taric, bağ kurduğu bir takım arkadaşını hasara karşı korur. Kristal Siper, Taric yeteneği başka bir takım arkadaşı üzerinde kullanana veya Taric ile kalkan sağladığı arkadaşı fazla uzaklaşıp da bağ kopana kadar hedef takım arkadaşının üzerinde kalır.

E: PARILTI
Taric’in kısa bir beklemenin ardından hedef doğrultuya gönderdiği yıldız enerjisi, isabet ettiği bütün rakipleri sersemletir.

R: KOZMİK TİTREŞİM
Taric, yıldızları yardıma çağırır. Kısa bir beklemenin ardından, Taric ve yakınındaki bütün takım arkadaşları birkaç saniyeliğine hasardan etkilenmez hâle gelir.