League of Legends TBF Şampiyonu “Dark Passage”

0
70 views

League_Of_Legends_TBF_sampiyonu_dark_passage

League of Legends 3. Sezonu Türkiye Şampiyonası Finali bugün KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşti. Yüzlerce kişinin katılımıyla muhteşem bir atmosferde geçen Türkiye Şampiyonası Finali muhteşem maçlara sahne oldu.

TBF’de heyecan ilk olarak HWA KingstonANT GamerMarket takımları arasındaki 3.’lük mücadelesi ile başladı. Hayli yakın skorlar ve beraberlikle geçen ilk 2 maçın ardından, seri, son maçta HWA’nın üstünlüğü ile sonuçlandı. Ve HWA Türkiye Büyük Finali’nde 3.’lük ve 10.000 TL ödülüne sahip oldu.

Final maçında ise rakipler DP.KasperskyLab ve Team Turquality Blue takımlarıydı. Finallerde karşı karşıya görmeye alışmadığımı bu iki ekip, TBF’de bir ilki yaşatmak için karşımızdaydı.

Takımların her ikisi de hem muhteşem ödüller kazanmak hem de GamesCom’dan Amerika’ya kadar giden rüya gibi bir macera yaşamak için şampiyonlarını Sihirdar Vadisi’ne indirdiler. Tüm bu hedefler için finale çok iyi hazırlandığını hissettiren DP.KasperskyLab, yine 3-0’lık bir seri ile finale damgasını vurdu.

40.000 TL nakit ödül ile Avrupa’da ve belki Amerika Sezon 3 Finallerinde Türkiye’yi temsil etme hakkı DP.KasperskyLab’ın oldu.