League of Legends’a Yeni Kostüm ” DJ Sona” Karşınızda!

0
175 views

Riot Games, League of Legends‘ın müzik evrenini genişletmeye karar vermiş gözüküyor. Bir müzik dehası olan Sona‘nın yeni kostümü olan DJ Sona ile karşımıza çıkıyor.

League of Legends müziklerini harika ritimlerle ve atmosferik yapıyla birleştirerek mükemmel şarkılarla önümüze serdi. DJ Sona, oyun boyunca gelişen Tempolu, Ritmik ve Atmosferik isimli 3 şarkıdan oluşan parçaları çalabiliyor. Bu şarkıların hepsinin farklı farklı bir atmosfere dönüştüğü hatırlatalım. Turntable’dan tutun yeteneklerine hatta efektlerine kadar değişime giriyor.

DJ Sona nasıl şarkı değiştiriyor?

Oyun içindeki sohbet kısmına /toggle yazarak bir sonraki şarkıya geçmeniz mümkün. Ancak şarkıların sıralaması Tempolu > Ritmik > Atmosferik > Tempolu olarak değişim gösteriyor.

NOT: Yüksek ihtimalle kostüm ilk çıktığı hafta indirimli olarak 1950 RP’ye satılacak. Daha sonrasında kalıcı olarak 3250 RP olması bekleniyor. O yüzden çıktığı ilk hafta indirimi kaçırmadan almanızı öneriyoruz.

Ayrıca aşağıdan DJ Sona‘nın remix’ini ve kostümlerini bulabilirsiniz.

DJ Sona – Tempolu

Dj sona tempolu

DJ Sona – Ritmik

dj sona ritmik

DJ Sona – Atmosferik

dj sona atmosferik

DJ Sona’nın Destansı Kostüm Müzikleri – Tempolu

Parçaları buradan indirebilirsiniz.

Müzik paylaşımı

Müzik hem dinlemek, hem paylaşmak içindir. DJ Sona ile aynı takımdaysan, oyunun skor tablosunu açarak arka arkaya dizdiği şahane ritmlere kulak verebilirsin. Ekranın sol tarafında, Sona’nın portresinin yanında bir düğme göreceksin. Bu düğmeye tıklarsan oyun içi müziğin yerini Sona’nın müziği alacak ve bilgisayarının hoparlörlerinden elektronik tınılar dökülecek. Çaldığı şarkıyı değiştiremiyorsun, ama düğmeye yeniden tıklayarak müziği kapatabilirsin.