League of Legends’tan TEMA Vakfı İçin Kampanya

0
52 views

Maokai Daha Yeşil Bir Doğa İstiyor! Adalet Meydanlarında ve daha yeşil bir doğada görüşmek için yardımlarınızı bekliyor!

Uğursuz Koruluk, doğa üstü bir gürültüyle sarsılır. Ağaç dalları, fideler ve kozalaklar havada uçuşmakta; insan gözünün algılayabileceği ve onun da ötesinde renkler ortaya çıkararak sihramiz bir enerjiyle patlamaktadır. Şampiyonlar ve sihirdarlar Uğursuz Koruluk’a yetiştiklerinde, karşılarında köklerinden kurtulmuş; bununla kalmayıp, gözüne ilişen her şeye ve herkese saldıran bir ağaçla karşılaşırlar. Ağaç, kendisinin bile inanamadığı bu beklenmedik durumun şaşkınlığı içerisindedir. İstemsiz bir hareketle büyü girdabı oluşturmaya başlar. Girdap, etrafındaki doğanın enerjisi ile birlikte şampiyonların saldırılarından da güç toplamaktadır. Fırtınaya dönüşen bu enerji yoğunluğu, ağacın kontrolünden çıkmaya başladığı anda taşar ve muazzam bir patlama olur. Aslında görüş alanındaki her canlıyı yok etmesi gereken bu patlama, gökyüzünden keskin turuncu bir ışıkla gelen Kayle’ın Müdahale’siyle engellenmiştir. Toz bulutu dağıldığında, ağaç ve ruh artık bir olmuştur…”

Maokai bir zamanlar, cennet gibi bir ormanda yaşayan bir doğa ruhuydu. Ama insanların kibiri yüzünden bu hayat sona erdi. Ormandaki güçlerle bütünleşen bu heybetli treant, doğanın intikamcı bir afeti haline dönüştü. Doğayı eski haline getirecek bir yol arayarak dünyayı gezen Maokai, bu yolculukta dostlarıyla birlikte sihirdarların da desteğine ihtiyaç duyuyor.

Maokai’nin doğa konusunda yapmış olduğu bu çağrıya kulak verip, daha yeşil bir doğa oluşturmak için TEMA Vakfı aracılığıyla genç fidanlar dikiyoruz. 5-12 Mart tarihleri boyunca Maokai, Nidalee ve Teemo şampiyonları ve bazı kostümleri bu özel amaç için mağazada olacak. Peki bu tarihler boyunca normalde satışta olmayan hangi kostümlere ulaşabileceksiniz?

Belirtilen tarihler boyunca, yukarıdaki kostümlerden elde edilecek gelir oranında bağış, Riot Games tarafından TEMA Vakfı aracılığı ile gerçekleştirilecek 5000 ağaçlık orman projesi için kullanılacak. Maokai, Nidalee ve Teemo ile birlikte, sihirdarların da katkısıyla binlerce filiz hayat bulacak.