League of Legends’tan “Yıldız Muhafızları” Kostümleri!

0
142 views

Riot Games, önümüzdeki günlerde oyuncularıyla buluşturacağı yeni kostüm serisini tanıttı. Yıldız Muhafızları olarak görücüye çıkan kostümler Lux, Jinx, Lulu, Poppy ve Janna şampiyonları için gelecek.

League of Legends‘ın geçtiğimiz günlerde resmi Facebook adresinden paylaştığı “Yalnız değilsin!” yazısıyla bir resim karşımıza çıkmış ve kullanıcıları merakta bırakmıştı. Dün resmi olarak duyurusu yapılan Yıldız Muhafızları kostümleri oyun renk katacak gibi. Biz de sizler için Yıldız Muhafızları kostümlerinin görsellerini ve oyun içi videolarını derledik. Aşağıdaki bölümden yeni köstümlerin özelliklerine ulaşabilirsiniz.

lol-yildiz-muhafizlari

Yıldız Muhafızı Lux – 1350 RP

yildiz-muhafizlari-lux-wallpaper yildiz-muhafizlari-lux

“Son nefesime kadar ışığı koruyacağım.”

yildiz-muhafizlari-lux-profil
Lux
, İlk Yıldız’ın en karanlık zamanlardaki umut ışığı. Doğuştan lider olan Lux‘ın en önemli görevi, Yıldız Muhafızlarının parçalanmaz bir ekip olarak kalmasını sağlamak. Lux gücünün bedelini biliyor ve kâinatın iyiliği için bu bedeli kabulleniyor. Lux vazifesine dair en ufak bir şüphe taşımıyor ancak Jinx gibi asi ruhlu birinin Yıldız Muhafızlarının nihai amacında nasıl bir role sahip olabileceğini sorgulamadan da edemiyor.

Yıldız Muhafızı Jinx – 1850 RP

yildiz-muhafizi-jinx-wallpaper
yildiz-muhafizi-jinx

“Bu kadar ışıltı kafamı ağrıtıyor! Patlatılacak ne varsa gösterin de işimize bakalım!”

yildiz-muhafizlari-jinx-profil
yildiz-muhafizlari-jinx

Yıldız Muhafızlarının en yeni üyesi olan Jinx, kaderinin getirdiği yükle boğuşmak zorunda. Jinx, hayatını kontrol etmeye kalkışan herkese şiddetle karşılık veren, doğuştan bir asi. Yıldız Muhafızlarının en güçlü üyesi olabilir ama ekipteki yerini kabullenmediği sürece Jinx‘in gücünün tamamen ortaya çıkması mümkün değil.

Yıldız Muhafızı Poppy – 1350 RP

yildiz-muhafizi-poppy-wallpaper yildiz-muhafizi-poppy

“Ben askerim, kurtarıcı değil. Şimdi ayağıma dolanma; yapacak bir işim var.”

yildiz-muhafizlari-poppy-profil
yildiz-muhafizlari-popyy
Poppy
‘nin vazifesini yerine getirmek uğruna göze alamayacağı hiçbir bedel yok. Kendisine bahşedilen güce, korumakla yükümlü olduklarına yönelen her tür tehdidi ortadan kaldırmak için bir silah gözüyle bakıyor. Poppy vazifeleriyle ilgili kuşku duyan Yıldız Muhafızlarını kabullenmeyi reddediyor ve gerektiğinde her tür zorluğa meydan okumaya hazır.

Yıldız Muhafızı Janna – 1350 RP

yildiz-muhafizi-janna-wallpaper yildiz-muhafizi-janna

“Mufafızlar ölebilir ama ruhları asla yok olmaz.”

yildiz-muhafizlari-janna-profil
yildiz-muhafizlari-janna

Janna, deneyimiyle ekibe akıl hocalığı yapmakla yükümlü, kıdemli bir Yıldız Muhafızı. Lux, Poppy, Lulu ve Jinx’e katılmadan önce Janna başka bir Yıldız Muhafızı ekibine liderlik ediyordu ancak geçmiş günlerinden hiç bahsetmiyor. Vazifelerini yerine getirmek için canını dişine takıyor ama içten içe görevini tamamlayıp, yetkisini yeni bir Muhafız’a devretmeyi diliyor.

Yıldız Muhafızı Lulu – 1350 RP

yildiz-muhafizi-lulu-wallpaper yildiz-muhafizi-lulu

“Işık selamlarını iletiyor ve bizimle güvende olduğunu söylüyor.”

yildiz-muhafizi-lulu-profil
yildiz-muhafizlari-lulu

Yıldız Muhafızlarının en genç üyesi olan Lulu, gücüne büyük bir bağlılık duyuyor ve onu yakın bir dostu kabul ediyor. Takımın içindeki gündelik çekişmeler veya sosyal beklentilere hiç önem vermiyor ve bunların yerine kendi içindeki büyülü dünyaya yoğunlaşıyor. Bu tuhaf davranışı yüzünden diğer Muhafızlar Lulu’yu bazen bir tuhaf bulabiliyor. Lulu‘nun tabiatı gereği dünyevi bir hayattan uzak durma arzusunu sadece Jinx gerçekten anlıyor.

Hikayeler

1. Bölüm: Çağrı!

Bir Yıldız Muhafızı solup gittiğinde, onun gücü yeni koruyucularda yeniden hayat bulur. Yıldız Muhafızları güç ve azimlerine göre seçilir ama her şeyden önemlisi cesaretleridir. Aynı andan birden fazla Yıldız Muhafızı seçilirse, bu genellikle kainatın başka bir köşesinde afet niteliğinde bir savaşın habercisidir.
hikaye-1-bolum-cagri

2. Bölüm: Dünyalarla Uyum

Gerçek doğalarına dair ortaya çıkabilecek her türlü şüpheyi önlemek için Yıldız Muhafızlarının göre yaptıkları gezegenin gelenek ve göreneklerini içselleştirmeleri, gezegenin sakinlerinin arasına kaynamaları gerekir. Bu tür eylemler, genellikle genç Yıldız Muhafızı ekiplerinin üyeleri arasındaki bağların güçlenmesine yardımcı olur.

hikaye-2-bolum-dunyalarla-uyum

3. Bölüm: Parçalanma

Yıldız Muhafızları olağanüstü bir güçle donatılmıştır ama bu güç, hayatlarını kainata hizmet etmeye adamaları anlamına da gelir. Hayatları, sorumluluk ve ölümcül sonuçların gölgesinde geçer. Nadiren de olsa koruyuculuk görevini reddeden Yıldız Muhafızları çıkabilir. Gelgelelim bu tür bir davranışın sonuçları bütün kainatta ve ötesinde yankı bulur.

hikaye-3-bolum-parcalanma