Legend Of Fighters’ın İlk Güncellemesi Yolda!

0
40 views

Legend Of Fighters

25 Mart günü açılan Legend Of Fighters kapalı beta testleri devam ederken, Toyo Games gelen geri bildirimlere göre oyunu, oyuncuların en rahat şekilde oynayabilecekleri şekilde güncelleme taraftarı oldukları gözüküyor. İlk deneyimlerini firmayla paylaşan arkadaşlar bu güncellemeden oldukça memnun kalacağa benziyor.

Legend Of Fighters’ta yapılan ilk değişikliklere dilerseniz hep birlikte göz atalım.

* Oyuncular belli aralıklarla yenilenen ve zindanlara girişte kullanılan ‘YP’ (ZP olarak değiştirilecektir) ile oyun süresi oldukça sınırlı kalıyordu. 10 dakikada 1 YP olan yenilenme miktarı 5 katına çıkartılarak, 10 dakikada 5 YP kazanımına yükseltildi. Bu sayede oyuncular oyunun keyfini daha uzun süre yaşayabilecekler.
*Oyun yapısını oluşturacak sistem gereksinimleri eksik olan oyuncular için (Microsoft C++ paketleri, Directx vb.) gerekli dosyalar, oyunun kurulumunda otomatik olarak yüklenecek şekilde kurulum dosyasının içine yerleştirildi.
*Directx sürümünden kaynaklı kasma problemi çift taraflı çalışma ile sürdürülüyor. Bu çalışma sonucunda sürüm hatası oluşturan etkenler ortadan kaldırılacak ve düşük seviyeli bilgisayarlar kasma yaratmadan rahatlıkla oyunu ilerletebilecektir. (Bu çalışma devam etmekte olduğu için güncelleme notlarımız arasında var; fakat 27 Mart güncellemesinde yer almayacak.)
*PVP güncellemesi: Oyunun PVP sisteminin (arena) yeniden düzenlenerek, PVP maçlarına katılan düşük seviyedeki karakterlerin hasar oranları artırılarak PVP’nin daha heyecanlı ve başabaş geçmesi hedeflendi.
*Lokalizasyon çalışması çerçevesinde yazılım hataları ve eksik çeviriler oyuncuların geri bildirimleriyle birlikte geliştirildi.
*Resmi sitemiz oyunculardan gelen geri bildirimler üzerine daha fazla içerik sunabilecek şekilde yeniden tasarlandı. Karakter ve oyun bilgilerine ait oyuncuların ihtiyaçları olan içeriğin resmi sayfadan sunulması sağlandı.
*12 karakterden uzun alınan kullanıcı adlarının ve şifrelerinin sorun yaşamadan giriş yapabilmesi için giriş ekranı yeniden düzenlendi.