LoL 6.13 Yaması İle Gelecek Kostümler

6.13 yamasında Vayne ve Nami kostümleri bizlerle olacak!

0
220 views

League of Legends‘ın 6.13 yaması ie birlikte gelecek olan kostümleri belli oldu. PBE’deki görücüye çıkan Vayne ve Nami kostümleri 6.13 yamasıyla Vadi’ye iniş yapacak.

6.13 yamasıyla yeni çıkacak olan Ruhsömüren Vayne ve Derin Deniz Nami kostümleri 1350 RP olarak fiyatıyla LoL mağazasında yerini alacak. Özellikle alt koridorda nişancı rolünde gördüğümüz Vayne ve yine alt koridorda destek rolünde görmeye alıştığımız Nami’nin görsellerini ve oyun içi görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dün gece yayınlanan 6.12 yama notları resmi sitede yayınlandı. Yayınlanan 6.12 yamasını sizler için özetledik. Yama notlarına şöyle bir göz atmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Ruhsömüren Vayne – Hextech Kutu

Ruhsömüren Vayne‘i 10, Hextech Totemi’ni 5 Cevher kullanarak işleyebileceksiniz. Cevherler şu anda Hextech Sandıklarından gelişi güzel düşüyor. Tıpkı Hextech Annie’de olduğu gibi hem Ruhsömüren Vayne hem de Hextech Totemi kostüm kristali şeklinde sandıklardan da çıkabiliyor.

Soulstealer VayneSoulstealer Vayne

Soulstealer Vayne on arka sag sol Soulstealer Vayne b recall Soulstealer Vayne oto atak Soulstealer Vayne pasif Soulstealer Vayne q Soulstealer Vayne w Soulstealer Vayne e1 Soulstealer Vayne e2 Soulstealer Vayne r ulti Soulstealer Vayne ulti r

Derin Deniz Nami – 1350 RP

Deep Sea Nami Deep Sea Nami 1 Deep Sea Nami on arka Deep Sea Nami recall Deep Sea Nami pasif Deep Sea Nami oto atak1 Deep Sea Nami oto atak2 Deep Sea Nami q Deep Sea Nami q2 Deep Sea Nami wally Deep Sea Nami e Deep Sea Nami ea Deep Sea Nami self Deep Sea Nami ea alyl Deep Sea Nami r ulti