Metin2 İçin Yeni Güncelleme “Lycanlar’ın Yükselişi”

0
297 views

Metin2’de Lycanlar adında yeni bir sınıf yakında bizlerle olacak!

Gameforge,”Lycanlar’ın Yükselişi” güncellemesiyle Avrupa’nın en başarılı doğuya özgü efsanevi aksiyon MMO‘su olan Metin 2’ye yeni bir ırk ve yeni bir başlangıç bölgesi ekliyor. Kurt Adamlar mevcut sınıfların aksine inzivada yaşarlar fakat tehdit oluşturan Metin Taşları’na karşı savaşmak için insanlarla birlik olmaya karar verdi.

Ayrıca, güncellemeyle tüm oyuncuların hizmetine beşinci karakter yuvası sunulacak. “Lycanlar’ın Yükselişi“, yerini korumuş Ninja ve Savaşçı sınıflarına ayrıyeten altıncı beceriyi kazandırarak oyunun performansını artıracak.

Öfkeli bir Lycan’ın başedilmez olduğunu fragmanda görebilirsin:

Kurdun Gücüyle

Lycanlar hayvansı yapıları gereği yakın dövüşü tercih eder. Hayvan ve insandan olma karma bir yaratık olarak büyük ölçüde hasar verdikleri gibi büyük ölçüde hasar kaldırmasını da bilirler.

Bu sınıfa özgü tasarlanmış başlangıç bölgesi, bu lanetli yaratıkların öyküsüne uygun bir başlangıç noktası teşkil eder. Orada oyunculara, lanetlilerin öyküsünü Metin2 dünyasına dahil eden bir görev dizini sunulur. Sınıfa özel zırh setleri ve özel tasarlanmış silahlar da bulabileceksin.

Ortak düşman

Lycanlar, diğer mevcut sınıflardan görünüş olarak farklıdır fakat onlara asıl farklılık kazandıran yapılarıdır. Yakın dövüşçüler olarak düşmana ağır kanama hasarı veren özel becerilere sahipler.

Lycanlar, çaresi olmayan bir virüse yakalanan ve Kurt Adamlar‘a dönüşen insanlardı. İnzivada yaşadıkları yerden yıllar sonra ilk defa eski krallık halkına görünmeye başlayan Lycan halkı, yeni bir dönem başlatıyor ve Metin Taşları’na savaş açıyor.

Bu yeni güncelleme 26 Kasim 2014 yapılacaktır.

“Lycanlar’ın Yükselişi“nin getirdiği yeni özelliklerin listesi:

*Yeni “Lycan“ sınıfı
*Yeni başlangıç bölgesi
*Yeni sınıf görevleri
*Beşinci karakter yuvası
*“Ninja“ ve “Savaşçı“ sınıflarına özel altıncı beceri
*Hata düzeltimi