Orcs Must Die! Unchained’ın 2.7 Güncellemesi Yayınlandı

0
44 views

Orcs Must Die Unchained

Geliştirici Robot Entertainment, Orcs Must Die! Unchained’in kapalı beta dönemini ekip ağırlıklı olan kule savunma oyununu tamamlamak için kullanacak. Oyunun sefer modundaki hayatta kalma bölümüne 50’nin üzerinde zorlu mücadele daha eklenecek.

Bu zorlu mücadelelerde oyucunlar becerilerini sergileyebilecek, hesap seviyelerini yükseltebilecek ve tuzaklar geliştirebilecek. Tuzak geliştirme konusunda başka bir yeniliğe daha imza atacağız: Oyunun olmazsa olmazlarından olan tuzaklar artık değiştirilebilir olacak, yani etkileri ve görünüşleri değiştirilip kişiselleştirilebilir olacaklar. Bunların dışında 2.7 güncellemesi beraberinde öngörülen karakter yollarının yeniden düzenlenmesinin haricinde üç yeni hayatta kalma haritası, daha fazla tuzak ve avuç dolusu taze Cellat getirecekt.


Tuzağını gösterişli hale getir!

Hayatta kalma modundaki yeni seferle Orcs Must Die!“ın büyüsüne kapılacaksınız. 50’in üzerindeki zorlu mücadelede oyuncular çok sayıda rakip dalgasıyla karşı karşıya gelecek, seviye yükseltecek ve tuzaklarını geliştirebilecek. Bunları bundan böyle zanaat malzemesi toplayarak toplam üç kere, yani 25., 50. ve 75. seviyelerde yükseltebileceksiniz. Bu şekilde sadece güçlenmekle kalmayacaklar ayrıyeten seviye yükselmesi başına bir soketle donatılacaklar. Bunlar ise üretilen malzemelerle donatılarak bonuslar ve geliştirmeler sağlayacak.

Klasik rol dağılımına güle güle

Orcs Must Die! Unchained’in hayatta kalma modundaki mevcut haritalara üç yeni harita daha eklenecek: “Krogon Şatosu“, “Sur“ ve “Isırıkçı Buzullar”. PvP konusunda Robot Entertainment bundan böyle ofansif ve defansif seçiminin öngörülmesinden vazgeçilecek: Her kahraman artık istediği role bürünebilecek, bu artık oyuncunun arzusuna bağlı olacak.

Ayrıca 2.7 güncellemesi hizmetinize bir dizi yeni tuzak, yeni rakip türleri, taze beceriler, yeniden düzenlenen bir kullanıcı arayüzü ve bol bol ince işçilik sunacak.

 İşte 2.7 güncellemesinin en önemli özellikleri:

+ Sefer modunda 50’nin üzerinde yeni zorlu mücadede
+ Değiştirilebilir tuzaklar
+ Üç yeni harita: “Krogon Şatosu”, “Sur” ve “Isırkçı Buzullar”
+ Yeniden düzenlenen rol seçimi sayesinde seçilen kahramanın ofansif ve defansif oynama tarzı arasında özgürce karar verebilme fırsatı