Orcs Must Die! Unchained’in 1.7 Güncellemesi Yayınlandı!

0
111 views

Orcs Must Die! Unchained Apprentice

Gameforge tarafından geliştirilen Orcs Must Die Unchained için yeni bir güncelleme yayınlandı. 1.7 adı verilen güncellemenin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

1.7 güncellemesiyle Gameforge Orcs Must Die! Unchained’in kahramanlar seçeneğine coşkun Apprentice’i ekliyor. Simgeler yardımıyla artık kahramanların saldırgan bir oyun stiline mi yoksa savunmacı bir oyun stiline mi daha uygun olduğu konusunda stratejik tavsiyeler veriliyor. Üstelik oyuncular artık bir puan sistemi sayesinde ekip arkadaşlarının ilerleme durumunu görebiliyorlar.

Ateş ve buzla gelen kargaşa

Apprentice War Mage’in öğrencisidir. Bu genç atik karakter büyülü güçlerini kontrol altında tutmayı beceremez ve bu nedenle bir felaketten ötekine sürüklenir. Apprentice’i destekleyen minik yarasa FeeBee böyle bir felaketin sonucu. Oyun sırasında bu belirsizliğini büyü ve direncinin elementlerini değiştirerek gösteren Apprentice rakibini ateş, buz, şimşek veya arkan büyüsüyle vurur. Bu genç kız işin üstesinden sihirle gelemeyeceğini anladığı an başkalarından aşırdığı kitabını rakibinin kafasına geçiriverir.

Topluluğun desteği

Tıpkı Apprentice’in hocası War Mage’ten öğrendiği taktikler gibi Yayıncı Gameforge ve Geliştirici Robot Entertainment de topluluktan gelen fikirlerden çok şey öğrenir.

“Devam eden kapalı Beta’ya katılan tüm oyuncularımıza onlardan şimdiye kadar aldığımız müthiş geri dönüm ve destek için çok teşekkür ederiz. Orcs Must Die! oyununu en üst seviyeye çıkarmak için bu tür görüş bildirimleri çok büyük önem taşıyor.” diyor Gameforge şirketinin Orcs Must Die! Unchained Ürün Müdürü Patrick Winkler.

Oyun işleyişinin geliştirilmesi

Dengeli ekip kurulumunu desteklemek için ve yeni başlayanlara oyun başlangıcını kolaylaştırmak için simgeler daima kahramanların saldırı veya savunmadaki ideal konumunu gösterir. Ayrıca oyuncular bundan sonra MVP değerlendirmesi sayesinde ekip arkadaşlarının başarı durumunu, en iyi lider veya savunmacınının kim olduğunu görür ve ekipleri için ellerinden geleni yapmak için daha da motive olur. Yeni görünüm seçenekleri ise 1.7 güncellemesini mükemmel hale getirir.

Orcs Must Die! Unchained

1.7 güncellemesinin özellikler tablosu:

+ Yeni kahraman: Apprentice

+ MVP Değerlendirmesi: Oyuncuların oyun sırasında ekip içindeki değerlerini gösteren sıralama listesi

+ Simgeler kahramanın savunma/saldırıdaki ideal konumunu gösterir

+ Ancestor, Temper, Ball-and-Chain, Prospector ve Apprentice için yeni görünümler