Razer Comms’a League of Legends Scouter Geldi

0
55 views

Yeni Razer Comms eklentisi sayesinde League of Legends’da detaylı oyuncu bilgilerine ulaşabilecek ve sesli sohbetlerinizde kristal berraklığını yakalayabileceksiniz.

Razer Comms LoL Scouter 4

Oyuncu ekipmanları ve oyun deneyimini zenginleştiren yazılımlarıyla dünya liderleri arasında yer alan Razer, popüler MOBA League of Legends (LoL) için geliştirdiği VoIP Messenger eklentisi LoL Scouter’ı duyurdu. Razer’ın oyuncular arasında oldukça popüler olan yazılımı Comms’un en yeni versiyonuna eklenen URL özelliği sayesinde Razer Comms kullanıcıları takım arkadaşlarını çağrılara davet edebilmek için alternatif bir yönteme kavuştu. Güncelleme, Riot Games’in üçüncü parti uygulama rehberiyle uyumluluk içinde geliştirildi.

Razer Comms LoL Scouter 2

LoL Scouter, eşleştirilmiş takımların sesli sohbet kanalıyla iletişim kurmasını sağlıyor ve karşı takımdaki oyuncuların yetenek seviyeleri hakkında detaylı bilgiler sunuyor, LoL’ün dünya çapındaki aylık 70 milyon aktif oyuncusunu tanımak için imkan yaratıyor.

Razer Comms LoL Scouter 3

LoL’de sesli sohbeti açarak, arkadaşlarınızla veya yabancılarla eşleştiğinizde takım oyunu ve iletişimi en üst düzeyde tutabileceksiniz. LoL Scouter penceresine URL linkini yapıştırarak maça özel ve geçici sesli çağrıya katılabilirsiniz. Hızlı ve kolay sesli sohbet sistemi Sihirdar Vadisi’nde kazananları ve kaybedenleri belirleyecek. Rakiplerinizi takım oyunuyla yenmek için Razer Comms LoL Scouter’dan yararlanabilirsiniz.

Razer Comms LoL Scouter 1

Sesli sohbet özelliklerinin yanısıra LoL Scouter ile hem takım arkadaşlarınızın hem rakiplerinizin şu bilgilerine ulaşabilirsiniz:

  • Şampiyon’un ismi
  • Sezon Sıralaması
  • Sıralamalı ve normal oyun kazanma/kaybetme oranı
  • Kill/Death/Assist (KDA) toplamı
  • Rünler
  • Ustalıklar

Razer’ın kurucu ortağı, CEO’su ve Kreatif Direktörü Min-Liang Tan, Comms LoL Scouter için şunları söylüyor: “Her gün 30 milyona yakın oyuncu tarafından oynanacak kadar iyi bir oyunda, oyuncuların rakipleri karşısında avantaj sağlamaları için Razer Comms’u yeni özelliklerle daha da geliştirmek bizim için heyecan verici bir deneyim oldu. Razer Comms LoL Scouter ile, takımlar artık arkadaşlarını VoIP kanalına hızlı bir şekilde davet edebilir ve bu da oyundaki ‘takım çalışması’ konseptine yeni bir boyut kazandırıyor. Ek olarak, LoL Scouter’ın rakiplerin deneyim ve oyundaki tarihi hakkında sunduğu kritik bilgiler, oyuncuların rakibe dalmadan önce daha hızlı, daha bilgiye dayanan taktik kararlar almalarını sağlıyor. İletişim, kaynak yönetimi ve zamanlamanın League of Legends’da ‘her şey’ olduğunu göz önünde bulundurursanız, Razer Comms LoL Scouter’ın sunduğu ciddi faydaları daha açık ve net görebilirsiniz.”

Razer Comms, oyuncular için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir “hepsi bir arada” iletişim çözümü. Sunduğu grup sohbeti, VoIP anında mesajlaşma özelliği, oyunlar arası sohbet desteği özelliklerinin yanısıra gelişmiş bir güvenlik sistemine de sahip. Razer Comms kullanıcıları doğrudan Razer sunucularına bağlanabildikleri için IP adreslerini gizleyebiliyor ve böylece DDoS saldırılarından korunuyorlar. Razer Comms ayrıca kendi oyuncu topluluğuna sahip bir platform. Dünyanın dört bir yanından oyuncularla buluşmak, klanlara katılmak ve raid kurmak için kullanabilirsiniz. Yazılımın eğlenceli bir özelliği de “Stream izleyici”. Arkadaşlarınızla birlikte bir “özel lobi” yaratarak favori yayıncılarınızın yayınlarını birlikte izleyebiliyorsunuz. Ayrıca, sevdiğiniz yayıncılar çevrimiçi olduğunda Razer Comms size bildirim gönderiyor. Comms Mobile özelliğini de kullanmak isterseniz, Android cihazınızdan diğer Android’cilere ve PC’de oynayanlara çağrı ve mesaj gönderebilirsiniz.

Razer Comms’u ücretsiz indirmek ve LoL Scouter’ı kullanmak için: www.razerzone.com/comms/