Tamamen Türkçe “Neverwinter” Geliyor!

0
35 views

neverwinter

Perfect World tarafından geliştirilen Neverwinter açık betası 27 Haziran’da başlıyor. Tamamen Türkçeleştirilmiş olarak karşımıza çıkacak olan oyunun beta sürecine de kayıt olabiliyorsunuz.

Açık betasına siz katılmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Neverwinter açık beta boyunca Türk oyuncuları bekliyor olacak!

 

Neverwinter Hakkında

Büyüvebasının, sihirli ve gizemli Faerûn topraklarını değiştirmesinden bu yana bir yüz yıl geçti. Kudretli imparatorluklar yıkıldı ve büyük şehirler devrildi, geriye yalnızca yaratıkların musallat olduğu harabeler ve toparlanmaya uğraşanlar kaldı.

Neverwinter şehri, Kuzeyin Mücevheri, tanrılar tarafından kutsanmış gibi görünüyordu. Kılıç Sahili geri kalanı bu olayla birlikte harabeye dönerken, Neverwinter büyük ölçüde ayakta kaldı. Ancak bu, şehrin kaçınılmaz sonundan geçici bir kaçış anıydı sadece. Yaklaşık 75 yıl sonra bir volkanik patlama geçtiği her yeri yok ederek şehrin üzerine ateş, kül ve erimiş hiddet yağdırdı.

Bugün, Neverwinter geçmişteki görkemine neredeyse geri döndü. Waterdeep’ten Lord Neverember, şehri koruması altına aldı; bir gün taht ve taç için hak iddia edebilmek ümidiyle, şehrin yeniden yapımına yardım etmeleri için Vahşi Kuzey’in tüm maceracı ve kahramanlarına haber saldı. Fakat kötü güçler, dünyanın karanlık köşelerinde, herkesin kuyusunu kazmak için plan yapıyor…

Neverwinter Yeniden Doğuyor

Dungeons & Dragons’un en sevilen şehirlerden biri küllerinden yükselirken, onu keşfe çıkın ve koruyun. Bu sürükleyici, MMO dünyası üzerine kurulmuş rol yapma oyunu sizi şehrin kuşatılmış surlarından, yeraltı dehlizlerine; unutulmuş sırları ve kayıp hazineleri aramaya götürecek.

Zorlu, Karmaşık, Klasik

Destansı hikayeler, hareketli dövüşler ve klasik rol yapma, fantastik Toril dünyası ve harap olmuş Neverwinter şehrine girecek kadar cesaretli tüm kahramanları bekliyor!

Fantastik Dünyanızı Kurun

Kavraması kolay macera yaratma araçları, oyuncuların kendi yarattıkları hikayeleri Unutulmuş Diyarlar dünyasına eklemesine olanak tanıyor. Sürükleyici görevler ve zorlu aşamalar yaratın! Yarattıklarınızı oyun içinde, tüm dünyayla paylaşın. Var olan Dungeons & Dragons evreninin bir parçası olun… Ardından yeni bir tane inşa edin.

Şana Giden Çetin Yolda Yürüyün

Tehlikeli düşmanlar ve tehditkar çevrelerle yüzleşin. Kabuslar, iblisler, canavarlar ve efsanevi yaratıkları alt etmek için başkalarıyla beraber stratejiler kurun.

Yeni D&D, Sevilen D&D

Neverwinter, dinamik Cryptic oyun motoruyla vücuda getirilmiş gerçek bir Dungeons&Dragons deneyimidir. D&D’nin klasik Unutulmuş Diyarlar dünyasında oyuncular Dungeons & Dragons’un en sevilen şehirlerinden birini, şehir yıkımın küllerinden doğarken keşfe çıkıp savunacaklar.