TERA’ya Yüksek Seviyeli Zindanlar Geliyor!

0
45 views

Gameforge‘ın başarılı MMO‘u TERA‘dan yeni bir güncelleme geliyor. Güncellemede yüksek seviye zindanlarda amansız yeni maceralara yelken açacağız. Güncelleme ile ilgili basın bülteni ve görseller yayınlandı. Aşağıdan bunlara ulaşabilirsiniz.

tera_rising

Aksiyon MMO’su TERA: Rising’in fantastik dünyası ek içeriklerle genişliyor: Steampunk çalışma güncellemesi seviye 60 üzerindeki ekip oyuncularına 10 oyunculu akın, biri 3 veya 5 oyunculu merci, biri de yedi oyunculu Defense Dungeon olmak üzere dört yepyeni zindan sunuyor. Yeni tehlikelere karşı savaşmaya hazır olan kahramanlar ganimetlerle cömertçe ödüllendirilecek. Yeni PvE oyun içeriklerine sahip eşyalar dışında PvP ve üretilebilir nesneler de çoğalacak. Üstelik Eşya Dükkanı da büyüyor: Steampunk görünümüne uygun ekipmanlarla sıradışı bir görsellik sağlanıyor.

Kötülüğe karşı hep beraber

10 oyunculu akın mercii Wunderholm, Alice Harikalar Diyarında’ya benziyor. Burada Arborea maceracıları romandaki karakterleri hatırlatan fantastik rakiplerle savaşır. Merci hem normal modda hem de sert modda oynanabiliyor.

Kanallar sayesinde Novum, Fantezi MMO’suna giden yolu keşfedecek: Bu, sınıf sınırlandırması olmayan üç oyunculu ilk zindandır. Kahramanlar yeraltı tünelinin tehlikelerine karşı mücadeleye başlamadan önce savaşta yanında durması için üç yardımcıdan birini çağırmalı. Grup kurulumu destekçinin hangi görevi üstleneceğini belirler.

Terk edilmiş filolar ve öfkeli devler

Mineral Noktenium ile yüklü bir filo Uçurumlu Kıyı önünde denize battı. Kurtarma ekibinden alınan son habere göre terk edilmiş gemide canavarlar görülmüş. Yeni 5 oyunculu merciden biri olan Parçalanan Filo’da cesur savaşçılar bu sorunla ilgileniyor ve felaketi düzeltiyor.

Yedi kişilik Defense Dungeon’da Kezzel’in Boğazı’nda güçlü bir rakip korkusuz maceracıları bekliyor: Burada hiddetli Dev Kezzel hazine avcıları tarafından yağmalanan servetini geri almaya çalışıyor.

Ülke için eğlence ve ekipman

Yeni BAM’ların düştüğü yerde taze ganimet de olur. Güncelleme, merci ve akınlardaki eşyaların yanısıra savaş alanından da ilave nesneler getiriyor. Ayrıca yeni güçlü PvE ve PvP ekipmanı unutulmamalı. Ancak bu özel malzemeleri ele geçirmek için oyuncuların zorlu savaşlarda ve mücadelelerde kendilerini kanıtlamalı.

Kahramanların rutin günlük hayatına bir değişiklik katmak için özel görevler, merciler ve mini oyunlar içeren üç yeni festival hazırlandı.

Güncelleme ile ilgili görsellerde yayınlandı. Görselleri aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.