Watch Dogs 2 Duyuruldu! Detaylar ve Yeni Videolar Geldi!

0
61 views

Watch Dogs 2 marcus

Ubisoft‘tan beklenen Watch Dogs 2 duyurusu resmi olarak geldi. Duyuru ile birlikte bir çok bilgi ve yeni videolar paylaşıldı.

15 Kasım 2016 tarihinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformuna çıkışını gerçekleştirecek. Watch Dogs 2‘nin bugün gelen sızıntı videosunun ardından uzun versiyonu görücüye çıktı. Hemen ardından ise oyundaki ana karakterimiz olan Marcus Holloway‘in tanıtım videosu yayınlandı.

Watch Dogs 2, sızıntı videodan bildiğiniz üzere San Francisco şehrinde geçecek. Videolardan gördüğümüz kadarıyla Watch Dogs 2‘nin grafiklerinden söz edecek olursak, ilk oyuna göre biraz renklendirilmeye çalışdığını anlıyoruz. İlk oyunda bir kişiyi hackleme çalışmalarını yaparken, yeni oyunda çok daha fazla kişiyi aynı anda hackleyebileceğiz. Özellikle yeni araçlar, dronlar, vinçler ve daha bir çok araç hacklenecekler arasında yer alacak.

 

Yapımcı ekip ilk oyundan dersler çıkardığını, ilk oyunu oynayan oyuncuların geri dönüşleri tek tek incelediklerini ve Watch Dogs‘da yaptığımız hataları yeni oyunda yapmak istemediklerini, bunun için çok çalıştıkları belirtildi.

İlk olarak sızıntıyla karşımıza çıkan Watch Dogs 2‘nin uzun tanıtım videosu;

Bu da ana karakterimiz Marcus‘u anlatan kısa video;

Watch Dogs 2 logo