Wolfteam İçin Oyun Modu Geliyor!

0
65 views
wolfteam kurt akini

wolfteam kurt akini

Türkiye’nin çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, yeni güncellemeleri ve Kurt Akını Modu ile Wolfteamcileri yepyeni bir deneyimle buluşturuyor. “Kurt Akını Modu” ile oyuncuları kurtlarla mücadele etmeye davet eden Wolfteam’de, yepyeni karakterler, ekipmanlar ve efsanevi silahların yanı sıra harita seçim ekranı da yeni oyun modu ile birlikte güncellendi.

Bireysel, Takım Ya da Arcade, Modunu Seç Kurtlarla Mücadeleye Başla!

Wolfteam’in yeni güncellemesiyle gelen Kurt Akını Modu’nda oyunculara 3 farklı oyun deneyimi sunuluyor. Bireysel, Takım ya da Arcade modlarından birini seçebilen oyuncuları oyun içinde birbirinden farklı deneyimler bekliyor. Bireysel Mod, tek kişi olarak oynanırken bu mod içindeki oyunlar 5 akından oluşuyor ve her oyun sonunda oyuncuya 1 adet Acemi Kurt Kutusu hediye ediliyor.

Takım Modu oyuncuya iki seçenek sunuyor. 1. seviye bireysel oyunculara yönelik iken 2. ve 3. Seviye takım oyunu sevenlerin gözdesi olacak. Takım Modu’nun 2. Seviyesi 1-3 arasında oyuncu ile oynanırken 3. Seviye ise 1-4 oyuncu ile oynanabiliyor. Birbirinden farklı 3 haritaya sahip 2. Seviyede 10 akın gerçekleşiyor, akınları tamamlayan oyuncular Usta Kurt Kutusu ve Kurt Akını Sandığı’na sahip oluyor. 1 harita ve 15 akından oluşan 3. Seviyede ise akınları tamamlayan oyuncular Uzman Kurt Kutusu ile Kurt Akını Sandığı’nı kazanıyor. Takım oyunu modu 1 ya da 2 kişi olarak da başlatılabiliyor.

Arcade Mod ise 2 haritadan oluşuyor. Bireysel mücadele odaklı Arcade Mod Bireysel Mod’a göre oyuncuları daha fazla zorlayacak biri 3 diğeri 5 akından oluşan maceralardan oluşuyor. Mod sonunda oyuncular 1 adet Acemi Kurt Kutusu kazanıyor.

Yeni Kurt Akını Modunda Neler Var?

Wolfteam’in yeni Kurt Akını Modu’nda birçok yenilik oyuncuları bekliyor. Her akın başında slot seçme seçeneğine sahip olan oyuncular, insan ya da kurt tercihini yaparak Mavi Takım olarak oyuna başlıyor. Yeni modla birlikte oyundan gelen eşyalar hediye kutusunda 3 gün boyunca kalıyor.

Akınlar, Can ve Cephane Dolumunda Son Durum

Kurt Akını Modu’nda ‘akın’ olarak adlandırılan en düşük seviye ile oyuna başlayan oyuncular ilerledikçe akınları ve zorlukları da artıyor. Mod içerisinde en düşük seviye 3 en büyük akın ise 15 olarak gerçekleşiyor. Sığınak, Karanlık Şehir ve Harabeler olarak 3 haritadan oluşan Kurt Akını Modu’nda bazı haritaların içerisinde can ve cephane toplama alanları bulunuyor.

Takım Arkadaşını Uyandır Maceraya Devam Et

Wolfteam Kurt Akını Modu’nda takım arkadaşınız ölürse onu hemen uyandırabilir maceraya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Mod içerisinde yer alan haritalarda kurtların belirli çıkış noktaları bulunuyor. Kurtların saldırılarını gerçekleştirdiği bu noktalarda ekstra dikkatli olmak gerekiyor. Silah slotları da yeni güncellemeler arasında yer alıyor. Oyuncuların başlamadan önce hazırladıkları silah slotları akınlar arası geçişlerde otomatik olarak geliyor. Akın arası geçişlerde taktik ve stratejiye göre oyuna başlamadan istenilen silah seçilebiliyor.

Wolfteam Kurt Akını Modu’nun sonunda ise tüm oyuncuları sürpriz ödüller bekliyor. Takım Modu sonunda gelen Kurt Akını Sandığı altın, nakit ya da KP ile açılıyor ve içerisinden birbirinden güzel ödüller çıkıyor.