Wolfteam İçin Yeni Güncelleme Geldi

1
15 views

wolf-team-01-700x416

Wolfteam’in yeni yaması birçok iyileştirme ve yeni silahların yanı sıra, Kurt Akını modunda GP ve Altın hesaplamalarında yenilikleri beraberinde getirdi.

Oyuna eklenen son yamayla birlikte 3 yeni silah satışa sunuldu. ELWRCi M6A3 Champion Edition, SODB Shotgun 8 Bit Custom ve MK-5EG 8 Bit Custom ile Wolfteam severleri yeni bir deneyim bekliyor.

Wolfteam’in yeni güncellemesi Başkomutan, Tümenbaşı, Kahraman, Paşa, Mareşal rütbelerini de beraberinde getirdi.

Wolfteam guncelleme

Güncelleme Sniper modundan bazı silahların kaldırılması, Wolfrush moduna Hurdalık haritası eklenmesi ve bazı silahların kafadan vurma gücünün azaltılması gibi farklı yenilikleri de içeriyor.

Wolfteam’deki Yeni Rütbelerin Tanımları

Başkomutan: Lycan örgütünün kurucusu Pedro Gomes, mücadeleyi büyütmeye karar verdi. Bu yüzden örgütüne başkomutan rütbesini atadı. Sadece başarılı olanlar başkomutan rütbesine erişebilecek!

Tümenbaşı: Pedro Gomes, 1. Kurt Birliğinin eski üyelerinin operasyonlarda üstünlüğü arttırmak amacıyla belirli Tümenbaşılar

Kahraman: Wolfteam 1. Taburu Alexsandro Del Ricardo ile mücadeleyi arttırmak için yeni rütbeyi açıkladı. Kahraman rütbesi Wolfteam 1. Taburunda olacak ve mücadele de çok daha aktif rol alacak!

Paşa: Pedro Gomes ile Geremi Song arasında savaş git gide kızışıyor. Geremi Song, Pedro Gomes’i ele geçirmesi için Paşa rütbesinde birini görevlendirdi. Fakat bu kişinin kim olduğu gizli tutuluyor.

Mareşal: Ortada dolaşan söylentilere göre Wolfteam’in yeni lideri artık bir Mareşal olacak. Bu mareşal Wolfteam’in bütün gücünü eline geçirecek ve savaşlara yön verecek!