World of Tanks’ın PS4 Sürümü İçin Yeni Güncelleme

Tank Avcısı güncellemesi bizlerle.

0
41 views

Geliştirici Wargaming tarafından bugün oyunlarına yaptığı açıklama ile World of Tanks‘ın PS4 sürümüne “Tank Avcısı” güncellemesinin geldiğini duyurdu.

Yapılan Tank Avcısı güncellemesinde oyuna 23 adet yeni tank destoyeri eklenecek. Tank Avcısı güncellemesi ile ABD, Sovyet, Alman ve İngiliz tank birliklerine eklenen araçlar, oyundaki en güçlü ve tanınan tanklar arasında. Bu tank destroyerleri, en sağlam zırhları dahi delip geçecek güçte olmalarının yanı sıra kamuflaj yetenekleri ile de göz dolduruyorlar. Gelen tankların zırh veya hızları diğer tanklara kıyasla daha düşük kalsa dahi ateş güçlerinin son derece yüksek olması bu dezavantajı avantaja çevirmekte. Er meydanına çıkacak belli başlı tank destroyerleri arasında çevik, güçlü ama hafif zırhlı M18 Hellcat, the Waffenträger auf Pz. IV ve Object 263 da bulunuyor.

World of Tanks PlayStation 4 sürümünün PlayStation Plus üyeliği gerektirmediğini ve tüm PlayStation hesabı sahipleri tarafından ücretsiz olarak oynanabileceğini bir kez daha hatırlatalım.