World of Warships’in 0.5.3 Güncellemesiyle Oyuna Birçok Özellik Ekleniyor

0
73 views

World of Warships 0.5.3

Wargaming tarafından gelişitirilen World of Warships‘in yeni güncellemesi 0.5.3 yayına alındığı duyuruldu. Yeni güncellemeyle beraber oyuna birçok özellik ekleniyor. Uzun zamandır beklenen özelliklerin başında Ekip Savaşları seçeneğini kullanma, Kaptan Yeteneklerini deneme ve yeni bir haritayı test edebilecekler.

Ekip Savaşları sayesinde oyuncular, akşam 19:00-23:00 saatleri arasında diledikleri arkadaşlarıyla bir araya gelip rakiplerine karşı çok daha kontrollü ve taktiksel oyunlar çıkarabilecekler. Ekip Savaşları seçeneği 12. Seviyeden sonra açılacak ve 7’şer kişiden oluşan iki takımı karşı karşıya getirecek. Ekip Savaşları’na katılmak için illa bir takımınız olması gerekmiyor. Eksiği olan bir takıma katılma şansınız daima var.

Bu güncelleme ile gelen yeni Kaptan Yetenekleri, oyunculara saldırı ve savunma özelliklerini mükemmel bir şekilde dengeleyebilme fırsatı verecek. Çölün Gözyaşları (Tears of the Desert) haritası ise yüksek seviye gemiler için biçilmiş kaftan. Kuzey Afrika sahillerindeki adalar, çöl ve kıraç topraklardan esinlenerek tasarlanan bu haritada düşmanlarınızdan gizlenmek ve onları tuzağınıza çekmek için birçok farklı nokta bulacaksınız.

Güncellemenin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.