Yulgang 2’nin Çıkışına Sayılı Günler Kaldı

0
38 views

Yulgang 2

Yulgang 2 için geri sayım başladı.

Yulgang 2, 3 Temmuz 2014 Perşembe günü saat 18:00’da tamamen ücretsiz ve Türkçe olarak tam sürüme açılacak bir MMORPG oyundur. Seslendirmelerinde ünlü dizi ve film oyuncusu Altan Gördüm’ün çalışmış olması ve Oyun Çeviri tarafından desteklenmesi, Türkçeleştirme konusunda konuya oldukça hassas yaklaştıklarını gösteriyor. Oyunun Knight Online yapımcı firması MGame imzalı olması, oyunun daha en başta kaliteli ve sürükleyici olacağının sinyallerini veriyor.

Geniş PvP seçeneklerine sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Yulgang 2, içerisinde günümüzün en moda oyunlarından MOBA türü PvP, Arena ve Klan Savaşları gibi bir çok seçenek bulunmakta. 1vs1 den 6vs6 ya kadar oynanabilen MOBA modu PvP’de taktiksel zekanla düşmanlarını alt edebilir veya Arena modu ile rakibini yetenek ve eşyalarınla dize getirebilirsin.

Bunların yanında çiftlik sistemiyle de tecrübe kazanabilirsiniz. Kendinize ait bir eviniz ve çiftliğiniz olabilir. Burada ekinlerinizden XP kazanabilir veya zindanlarda bosslara karşı mücadele edip değerli eşyaları toplayabilirsiniz. Bu eşyalar ile ilgili olduğunuz meslekte ilerleyebilir ya da pazar satıcılığı yapabilirsiniz.