Call of Duty: Advanced Warfare’in İlk Detayları Geldi

0
47 views

call-of-duty-advanced-warfare

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk videosuyla ilgileri üstüne çeken Call of Duty: Advanced Warfare için bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyunun Amazon sayfasındaki açıklamalarıyla, CoD: Advanced Warfare‘in sunacağı hikaye hakkında yeni bilgiler öğreniyoruz.

Açıklamada: Hikaye Johathan Irons (Kevin Spacey) tarafından kurulan Atlas Corporation adındaki özel askeri şirket üzerinde temellenmiş durumda. CoD: Advanced Warfare’da tüm devletler kendi askeri gücünün yerine Atlas’a başvurmuş. Askeri gücün ve savunma sisteminin yerle bir olduğu bir dünyayı bizlere sunacak oyun 2054 yılında geçecek.

CoD: Advanced Warfare‘de askerler gelişmiş silahların yanında kendilerine çeşitli güç sağlayacak zırhlar kullanacak. Bu zırhlar kullananın gücünü, hızını ve kıvraklığını çok üst düzeylere çıkaracak. Askerler ayrıca normal balistik merminin dışında yönlendirilmiş-enerji seçenekli mermileri kullanacaklar. Son olarak videodan da gördüğünüz üzere askerler hoverbike (uçan motor) ve dronelar gibi pek çok araç kullanacak.

Call of Duty: Advanced Warfare, 4 Kasım‘da PC, Xbox 360, Xbox One, PS3 ve PS4 oyuncularıyla buluşacak.

Kaynak: Bölümsonucanavarı