E-Pin Nedir? Ne İşe Yarar?

0
175 views

epin

Dünyada ve Türkiye’de çok geniş bir kitleye hitap eden online oyunlarda kullanılan oyun parasını satın almanın en güvenilir yöntemi kabul edilen e-Pin sistemi şu an için 60 ülkede aktif olarak kullanılmaktadır. Bildiğimiz gibi Türkiye’de de çok fazla oyuncuya hitap eden online oyunlar ve bu oyunlar için ihtiyacımız olan e-Pin kodlarının alışverişi sanal ortamda güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Her online oyun oynayan kişi elbette e-Pin satın almak zorunda değildir. Ancak çok daha hızlı gelişim göstermek, oyun içerisinde yeteneklerimizi tam anlamıyla yansıtmak ve karakterimizin tarzını istediğimiz gibi oluşturmak için E-Pin’e ihtiyaç duyarız.

Oyun içerisine ihtiyacımız olan silah, kostüm, pet vb ihtiyaçlarımıza sahip olmak için e-Pin satın almamız gerekebilir. e-Pin satan bir çok firmanın yanında bazı oyunların resmi web siteleri üzerinden de e-Pin satın alınabiliyor. Ancak birebir ve hızlı iletişim kurabilmek ve her türlü desteği alabilmek adına e-Pin satan anlaşmalı firmalardan e-Pin almak çok daha fazla konforludur.

E-Pin, yani elektronik şifre sistemi online oyunlarda oyun parası satın almak için kullanılan güvenilir bir Ödeme sistemidir. Her oyun için ayrı şekilde tanımlanan e-Pin kodunu oynadığınız oyuna göre almalısınız.

Aldiginizda E-pin Kullan veya kodu yükle Kısımlarina almiş oldugunuz epin kodunu oynadiginiz oyun içine ödeme yerinden yükleyebilirsiniz.

Online oyun ürünleri konusunda en hızlı ve güvenilir site olan e-pin’den farklı ödeme yöntemleri kullanarak e-Pin satın alabilirsiniz. Hangi oyunu oynuyor olursanız olun; E-pin.com.tr’nin zengin oyun içeriği ile istediğiniz e-Pin koduna ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte herhangi bir sorun ya da destek ihtiyacınızda canlı destek ekibimize haftanın her günü 09.00 – 24.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Ödemeler otomaik onaylandigi için E-pin.com a 7/24 bakiye yükleyerek dilediginiz ürünü alabilirsiniz.