Batman: Arkham Knight Bu Ay İçinde Geliyor!

0
51 views

batman-arkham-knight

Rocksteady Studios tarafından geliştirilmeye başlanan serinin son oyunu olacak olan Batman: Arkham Knight oyunu 23 Haziran tarihinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu oyun da serinin önceki oyunu olan Batman: Arkham City‘den 1 yıl sonrasını konu alıcak ve bu süreç zarfında batmanin baya bir güç kazandığını görücez. Önceki oyunda ki kötü karakter olan Scarecrow, Gotham’a geri dönüp Batman’in tüm düşmanlarının tüm güçlerini birleştirerek büyük bir güç oluşturucak. Ve en önemlisi bu oyunda meşhur Batmobile’yi kullanabilecek olmamız elbette, aracı istediğimiz zaman yanımıza çağırabiliyor olucaz ve kurşun geçirmez olucak ayrıca Batmobile’yi modifiye edebilme şansınıda vericek oyun. Şuan belli olan bilgilere göre aracı iki şekilde modifiye edebilicez ya takip özellikli yani hafif ama hızlı bir şekilde yada tank özellikli yani ağır zırhlı fakat düşük hızlı olacak şekilde bu sınıfta baya terör estirebileceğimiz minigunlar, 60 mm’lik toplar, füzeler ve daha neler neler takabilicez aracımıza.

batman-arkham-knight-batmobile

Oyunda başta belirttiğim gibi düşman sayımız oldukça fazla olucak Scarecrow başta olmak üzere Penguin, Two-Face, Harley Quinn ve Riddler gibi amansız rakipler başımıza bela olmaya hazır olucaklar oyunumuzda. Oyunun motoru yapımcısının dediğine göre Unreal Engine 3’ün oldukça modifiye edilmiş bir sürümü olucak bakalım bu şekilde bize yeterli görsel şölen sağlayabilecek mi hep birlikte görücez.

Oyunu indirmek için http://zamundatorrent.com/konu-Batman-Arkham-Knight-Zamunda-Torrent-Oyun-Indir.html adresine gitmeniz yeterli. Burdan son hızla torrent ile rahatlıkla oyunu indirebilirsiniz. Ayrıca elbette ki Batman’den söz açılmışken filmini indirmemek olmaz. http://filmindiriyoruz.biz/konu-the-dark-knight-rises-2012-kara-sovalye-yukseliyor-turkce-dublaj-bdrip-son-hiz-indir.html bu adresten de rahatlıkla filmini indirebilirsiniz. İyi eğlenceler.