Tesisatta Su Kaçağı Olursa Cihazla Bulunuyor

0
35 views

gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti

Tesisatta su kaçağı olursa cihazla bulunuyor bunun için evi kırıp dökmeye gerek yok sıradan tesisatçıların kurbanı olmayın. Evinizden bir alt kata su sızıntısı var ve yeri belli değil ise profesyonel cihazlarla hizmet veren Çözüm Merkezi firmasını aramanız yeterli olacaktır.

Su kaçağı tespiti artık firmamızın kullandığı son teknoloji bilgisayarlı robotlar sayesinde bir sorun olmaktan çıkmış durumdadır. Nitekim firmamıza su sızıntısı ile ilgili olarak sorununuz için talepte bulunduğunuz takdirde sizlerin evinde ya da iş yerinde herhangi bir kırıp dökme ve hasar verme gibi bir durum söz konusu olmaksızın tespit yapabilmekteyiz. Bu cihazlar sizlerin evinin hasar görmesine engel olmak ile birlikte işlem sonrasında büyük temizlik zahmetine katlanma zorunluluğunuzu da ortadan kaldırmış bulunmaktadır. Eskiden uygulanan geleneksel yöntemlerde su sızıntısı tespiti yapmak için tesisatçı ustalar insanların duvarlarını ya da zeminini kırmak durumunda kalıyorlardır. Ayrıca kırılan bu noktalar her zaman doğru sonuç vermeyebiliyor ve bu da daha çok yerin kırılmasına ve daha çok temizlik zahmetine ve hasara yol açmaktaydı. Ancak bilgisayarlı ve kameralı su kaçağı bulma cihazlarımız sayesinde ustalarımız makineyi yapının içerisinde çeşitli yerlerde gezdirdikleri zaman gelen sinyale göre hareket etmekte sorunun nereden kaynaklandığını noktasal olarak tespit etmektedir. Tabii ki teknoloji de gelişen bu imkân aynı zamanda hem sizler için hem de firmamız için büyük bir zaman tasarrufu yapılmasına imkân sağlamıştır.

Siz de artık su kaçağı sorununun çözüme kavuşturulması için endişelenmenize gerek yoktur. Artık saatler süren çalışmalar ile değil dakikalar içerisinde sızıntının nereden çıktığını tam olarak tespit edebilir ve siz elinizi bile sürmeden sorun çözüme kavuşur hale gelmiştir.