Zombiler ile Buluşun

0
72 views

zombi-yaris

Günün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçiriyor ve birçok şeyi de yine bilgisayar ve internet teknolojisi aracılığı ile yapıyoruz. Bu teknolojiyi lehine kullanan oyun yapımcıları da kusursuz bir sektör ile karşımıza çıkıyor ve bu sektörün flash oyun sektörü olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Eski yıllara dönüp baktığımızda büyük boyutlu oyunların olduğunu görüyoruz ancak bu oyunların oynanabilirlik ve indirilebilirlik seviyesi ne yazık ki çok yüksekti ve haliyle belli başlı sıkıntılar yaratan oyunlardı ancak flash oyun sektöründe bu tür bir durum yok çünkü online olarak ücretsiz oynayabiliyorsunuz ve daha da önemlisi tek bir tık ile dilediğiniz kategoriye de geçiş yapabiliyorsunuz.

Zombi oyunları da bu sektörün en ilgi çekici oyunlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor ve erkeklerin daha yoğun bir şekilde tercih ettiği bu kategori altında yine popüler hale gelen zombi yarışları da yine dikkat çekmeyi başarıyor ve bugün bu oyunlar hakkında sizlere de bilgi verelim istiyoruz. Zombi yarışları oyununun genel yapısı klasik bir yarış oyunu gibi görünebilir ancak sahip olunan ve yönetilen karakterlerin zombiler olduğunu düşünecek olursak daha keyifli ve daha ilgi çekici bir oyun karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Zombileri kontrol etmek çok da kolay değil ancak bu zorluk oyunu daha eğlenceli ve daha sürükleyici hale getiriyor. Şimdi dilerseniz bu oyun ve farklı alternatifleri hangi site üzerinden oynayabileceğimize göz atalım ve sektörde bir adım öne çıkan profesyonel bir alt yapı ile hizmet veren bir siteye hep birlikte detaylı bir şekilde göz atalım.

www.zombioyunlari.biz bağlantısı ile sizler de sitede yerinizi alabiliyorsunuz ancak bunun öncesinde site hakkında daha detaylı bilgi verelim istiyoruz. Flash oyun dünyasının ene ski üyelerinden bir tanesi olan bu site, çok sayıda oyun kategorisi ve çok sayıda oyun ile hizmet veriyor ve bu oyunları da ücretsiz olarak sizlere sunuyor. Korku ve zombi oyunlarının yanı sıra ilginizi çekebilecek binlerce oyuna ev sahipliği yapan ve kolay oynanabilirlik ile dikkatleri üzerine çeken siteyi sizlere de tavsiye ediyoruz. Flash oyun dünyasında sınıfının en iyisi olan bu platform, ziyaretçi sayısı bakımından da çok sayıda insanı tek bir çatı altında toplamayı başarmış olan tavrı ile ilgi çekmeyi başarıyor. Sizler de günü daha keyifli hale getirmek ve farkı görmek adına bu adreste yerinizi alabilir ve daha detaylı bir şekilde incelemelerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca facebook adresinide beğenerek oyunları takip edebilirsiniz 🙂 https://www.facebook.com/ZombiOyun