FIFA 15 İncelemesi

0
180 views

Futbol meraklılarının heyecanla beklediği, yenilenen kadrolarıyla her senenin Sonbaharında karşımza çıkan bağımlısı olacağımız bir oyun ile karşınıza çıkıyoruz. FIFA 15 incelemesi ile kafanızdaki tüm sorulara yanıt bulabileceksiniz.

Liverpool ve Manchester City oyuncuları, Anfield’ın çimlerine ayak bastıklarında kulakları sağır edercesine bir gürültüyle karşılaştılar. Bir tarafın damarlarındaki kanın bile daha hızlı akmasına sebep olacak kadar heyecan yaratan bu gürültü, diğer tarafın yüreğine ise tarifsiz bir korku salıyordu. Bu durumun ne denli önemli olduğunu oyuncuların yüzüne bakarak dahi söylemek mümkün olabilirdi.

fifa 15 inceleme1

Kolay değil, şampiyonluk maçına çıkıyordu her iki taraf da. O sırada Martin Tyler ve Alan Smith’in maçlara renk katan o eşsiz sesleri duyuldu birden. Yıllardır maçları takip eden herkes bu ses tonlarına fazlasıyla aşinaydı zaten. Ancak bugün bir fark vardı. Her ikisi de anlattıkları maçın ne kadar önemli olduğunun farkındaydı belli ki, heyecanları seslerine yansıyordu. Ve bir anda zaman durdu. Binlerce kişi, tek yürek olmuşçasına “You will never walk alone” diye inletiyordu stadı. Ta ki başlama düdüğü çalana kadar.