FIFA’da Hile Yapanlara Kırmızı Kard!

0
122 views

fifa red card

EA Sports‘tan gelen haberlere göre FIFA‘nın Ultimate Team modunda hile yapanlara ceza uygulanacak. Yetkililer tarafından yapılan açıklamada hile yapanlara asla acımayacak. Hile yapanlara oldukça sert uyarılarda bulacaklarını belirten EA Sports yetkilileri, oyuncuları sağ duyuya çağıyor. Haksız rekabetlere neden olup, diğer oyuncuların önüne geçen kullanıcılar ilk etapta çok sert şekilde uyarılacak ve devam etmesi halinde oyundan uzaklaştıralacak.

EA Sports, kendi resmi sitesinden “Hile Yapan Kullanıcılar İçin Kırmızı Kart!” başlığı altında yayınladığı duyuruda Ultimate Team modunda coin satan veya coin alan ya da illegal programlar kullanarak coin elde eden oyuncular üzerinde büyük yaptırımların uygulanacağını net bir şekilde belirtti.

fifa hile coin

Hile yapan kullanıcıların önüne geçmek 3 aşamalı bir uyarı sistemi geliştirilen EA Sports, hile yapan kullanıcıyı tespit ettikten sonra ilk olarak bir uyarı mesajı alacaksınız. Hile yapmaya devam ettiğiniz taktirde takımınız sıfırlanacak ve saihip olduğunuz puanlar geri alınacak. Eğer hala uslanmadıysanız EA Sports tarafından sınırsız olarak oyundan uzaklaştıralacaksınız.

Adım 1 (Uyarı): E-mailinize bir uyarı mesajı gelecek ve oyun içerisinde bir uyarı mesajı alacaksınız.
Adım 2 (Sarı Kart):– Takımınız sıfırlanacak ve sahip olduğunuz FIFA puanlarınız geri alınacak.
Adım 3 (Kırmızı Kart): EA Sports tarafından sınırsız olarak ban yiyeceksiniz.