Kim Kardashian: Hollywood Oyununa Göz Atın!

0
63 views

Kim-Kardashian-Hollywood

Kim Kardashian, hiçbir yeteneğin olmadan ünlü olabilmenin yollarını iPhone için tasarlanan bir oyunla anlattı: “Kim Kardashian’s Hollywood“. iTunes listesinin zirvesindeki oyunun, yıl sonunda 200 milyon dolar kazanç getirmesi bekleniyor. Ama bu da yetmiyor; Kim kullanıcıları da soyup soğana çevirmenin peşinde!

Kim Kardashian

Kayda değer sesiniz, yeteneğiniz ve paranız yok. Bir butikte tezgâhtarlık yapıyorsunuz ama kısa sürede Hollywood’un en parlak yıldızı olmak istiyorsunuz. İşin kurallarını, işin mucidinden öğrenin! Kariyerine Paris Hilton’ın yardımcısı olarak başlayıp onu fersah fersah geçen, 10 yılda 65 milyon dolar para kazanan Kim, Glu Mobile adlı oyun geliştiriciyle işbirliğine gitti, ‘erdemlerini’ Barbie ve The Sims’e gönderme yapan bir oyunla anlattı.

Kim-Kardashian-Hollywood 2

Büyük kazan büyük harca: Oyun bedava olarak yükleniyor. Ama avatarınıza alacağınız her türlü elbise, aksesuar, ev, araba gibi ‘ihtiyaçlarınız’ var. Menajerinizin size bağladığı modellik, parti kızlığı yaparak ekmeğinizi kazansanız da, kazandığınız paralar hiçbir zaman yetmiyor. Çünkü şöhret masraflı; ‘az buçuk’ ünlü olabilmek için Miami’de bir villa, Beverly Hills ve Hollywood’da da ev olması gerekiyor. Level atladıkça Meksika’da tatile, New York’a gezmeye gidebiliyorsunuz.

Kim-Kardashian-Hollywood

Makyaj gerçek hayattaki photoshop’tur: Bu Kim’in kanunu. Onun butiğindeki partilere ya da katıldığınız davetlere giderken pür makyaj ve şık olmak bonus puan. Kim’in giydiklerine benzer elbiseleri ve ayakkabıları satın alabiliyorsunuz. Kardashian sizi “Harika görünüyorsun” diye motive ediyor.

Kim-Kardashians-Hollywood

Ünlü bir sevgili yap: Sadece partilere katılarak çevre edinmek ya da reklam kampanyalarının yüzü olmak yetmez. Tercihen sporcu, hip hop yıldızı ve mutlaka siyahi olan ünlü bir sevgili de lazım. (Bkz: Kardashian’ın aşk hayatı: Atlet Reggie Bush, rap’çi Kanye West) Üzülmeyin, çöpçatanlığınızı Kim üstleniyor.

Paris Hilton’ın üzerine içki dök, ekstra para kazan: Oyunda ‘Paris Hilton’ olduğu iddia edilen sarışın bir ‘can düşman’ avatar var: Willow Pape. Hakkınızda dedikodu yapıyor, partilerde tersliyor. Ama siz onun üstüne içki döküp hakaret ederek puan kazanıyorsunuz.

Kim Kardashian game

Bas bas paraları Kim’e: Level atlamak kolay değil. Canlarınız 2 dakikada bir yükleniyor ama ortalama bir iş için en az 22 cana ihtiyacınız var. Beklemek istemiyorsanız Kardashian puanlarından alabiliyorsunuz. Puan satın almak diğer oyunlara kıyasla resmen fahiş: 50 Kardashian puanı 10.49 TL, 105 puan, 20.99, 1250 puan da 209 TL.

Kaynak: Hürriyet