League of Legends’ın 6.6 Yama Notları Açıklandı

Bakalım değişiklik neler miş?

0
37 views
lol 6.6 yama notlari

League of Legends‘ın 6.6 yama notları resmi sitede açıklandı. Sihirdar Vadisi‘nde yeni yamayla beraber bir çok değişiklik yine bizleri bekliyor.

Geçtiğimiz günlerde duyurulan duyurusu yapılan yeni şampiyon Aurelion Sol, 6.6 yamasıyla beraber oyuncularla buluşacak.

Özellikle 6.6 yamasıyla beraber Kha’Zix tekrardan Vadi’de etkinliği arttıracağını düşünüyoruz. Kha’Zix’in Q ve W yeteneklerinin bekleme sürelerinin azaltılması rakiplerinin başını ağrıtacak cinsten.

Lux için yapılan W yetenek güncellemesine ne diyeceğimizi biledik açıkcası. W yeteneği çift isabet aldığında çok daha fazla fayda sağlacak, ancak tek isabet aldığında kalkanımızda düşüş olacak. Kalkanı fırlattığımızda gidişte yavaş yavaş gidecek, dönüşte ise daha hızlı olacak şekilde güncellendi. Kısacası Lux’ta biraz işler değişiyor..

Master Yi biliyorsunuz, oyunun başlarında kastığı zaman tehlike bir hal alıyor. Rakiplerinin özellikle baskınlarda çekineceği bir şampiyon olduğunu biliyoruz. Ancak oyunun ilerleyen seviyelerinde Master Yi kırılgan yapısıyla son bölümde oyuna fazla tutunamıyor. 6.6 yamasıyla Master Yi’nin E yeteneğinde değişiklikler görüyoruz. E’nin taban hasarı arttı ama oranı tamamen ilave saldırı gücüne kaydı. Ayrıca bütün yetenek seviyelerinde 0,25 ilave saldırı gücü gelecek.

LoL 6.6 Yamasında Giderilen Hatalar;

– Hata bildirim aracını Ziggs devraldı
– Bir pencere kapatıldığında sohbet odaları ve özel mesajlar artık kendilerini kafalarına göre yeniden düzenlemiyor
– Vadi’nin Alameti artık asist hâlinde gerektiği gibi 2 Efsun: Zıpkın yükü veriyor
– Aşama 2 orman eşyası satıldığında veya (iptal ile) iade edildikten sonra, Çarp büyüsünün yeni bir Aşama 2 ormancı eşyası alınana kadar 1 yükle sınırlı kalmasına neden olan hata giderildi
– Can çalma ve can emme artık Vadi’nin Alameti’nin yoğun kitle kontrolü altındayken aldığı ilave hasarı doğru etkiliyor
– Cıvalı Kuşak ve Cıva Yatağan’ın aktif etkileri artık Fırtına Yağmacısı’nın Cinneti’nin bekleme süresini boşa çıkarmıyor