LoL 6.12 Yaması İle Gelecek Kostümler

6.12 yamasında Thresh ve Varus için yeni kostümler, yeni ward ve sihirdar ikonları.

0
171 views

League of Legends‘ta 6.12 yaması ile birlikte gelecek olan kostümleri PBE’de yayınlandı. LoL 6.12 yamasında yeni gelecek kostümler Thresh ve Varus için yayınlanacak. Ayrıca yeni 6.12 yamasında gelecek kostümlerin dışında yeni ward seçeneklerini ve sihirdar ikonlarıda çıkışını yapacak.

LoL 6.12 yaması ile önümüzdeki haftalarda uygulanacak yama ile oyunda aktif olacak Sonsuz Karanlık Thresh ve Sonsuz Karanlık Varus kostümleri LoL mağazasında yerini alacak. Daha önceki gelen kostümlere göre yeni çıkacak olanlar biraz RP açısında pahalı gibi duruyor.

League of Legends’ın dün gece 6.11 yama notları çıkışını yapmıştı. Bizde sizler için 6.11 yama notlarını özetledik. Göz atmak isterseniz LoL 6.11 yama notları buradan ulaşabilirsiniz.

Çıkacak olan yeni kostümlerin oyun içi görüntülerini, görsellerini ve mağazada kaç RP’ye satışta olacağını görebilirsiniz.

Sonsuz Karanlık Thresh – 1820 RP

dark star thresh wallpaperdark star threshdark star thresh on arka sag soldark star thresh recall bdark star thresh gulme

dark star threshsoludark star thresh souldark star thresh q dark star thresh q1dark star thresh w dark star thresh w kalkan dark star thresh edark star thresh r ulti dark star thresh ulti r

Sonsuz Karanlık Varus – 1350 RP

sonsuz karanlik varussonsuz karanlik varussonsuz karanlik varus arka on sag sol sonsuz karanlik varus b recall sonsuz karanlik varus pasifsonsuz karanlik varus oto ataksonsuz karanlik varus q sonsuz karanlik varus 2 sonsuz karanlik varus11sonsuz karanlik varus e sonsuz karanlik varus r ulti

Yeni Sonsuz Karanlık Ward

Sonsuz Karanlık Thresh ve Sonsuz Karanlık Varus ile birlikte yeni bir ward oyuna eklenecek. Sonsuz Karanlık (Dark Star Ward) olarak 6.12 yamasında satışta olacak. Yeni Ward 640 RP olarak belirlendi. Yeni Ward’ın oyun içi görüntüsü ve videosunu aşağıdan görebilirsiniz.

sonsuz karanlik ward

Yeni Sihirdar İkonları

Yeni kostümler ile beraber Sonsuz Karanlık sihirdar ikonları da 250 RP yada 1500 IP ile satın alınabilecek.

yeni sihirdar ikonlari