Neverwinter: Rise of Tiamat’ın Çıkış Tarihi Duyuruldu!

0
123 views

Rise of Tiamat 1

Perfect World, tüm dünyada milyonlarca fanatiği bulunan Neverwinter’ın 5. Modülünü duyurdu. Yapılan açıklamaya göre Neverwinter: Rise of Tiamat 18 Kasım’da oyuncularla buluşacak.

Neverwinter, Wizards of the Coast’un Dungeons & Dragons – Unutulmuş Diyarlar evreninde kurgulanan, geniş kitlelerin büyük bir beğeniyle takip ettiği, ücretsiz oynanabilen, aksiyon dolu bir MMORPG. Rise of Tiamat modülü ise, tamamen Türkçe olan Neverwinter’a daha da çok heyecan ve aksiyon getirecek.

Neverwinter’da oyuncuların doğrudan etki ettiği epik Season of Dragons hikayesi aksiyon dolu bir şekilde devam ediyor. Fantastik kurgunun en ünlü diyarlarından olan Neverwinter şehrinin kaderi, Tiamat ve kölelerine karşı verilecek destansı savaşın sonuçlarına bağlı.

Season of Dragons’un zirvesine giden yolda önemli bir basamak olan Rise of Tiamat, dördüncü Neverwinter modülü olan Tyranny of Dragons’un ve Neverwinter Kuşatması müsabakasının etkinliklerini takip eder nitelikte. Hikaye daha da genişlerken oyunculara hem PvE hem PVP becerilerini göstermeleri için daha çok fırsat veriliyor.

Rise of Tiamat Watermarked

Rise of Tiamat’ta, Ejderha Tarikatı, Dokuz Cehennem’deki beş başlı drakonik tanrıçayı diriltme peşinde koşarken macerasever oyuncular da Neverwinter şehrinin kaybı anlamına gelecek bu girişimi engellemek amacıyla bir araya gelmek zorundalar.

Peki oyuncular fantastik dünyanın ve MMORPG dünyasının bu en güçlü ejderhasına karşı başarılı olabilecek mi?

Neverwinter: Rise of Tiamat, Dungeons & Dragons’un yaratıcısı Wizards of the Coast‘un yeni masaüstü macera modülündeki hikayeyi tamamlıyor ve dünyanın öncü en iyi rol yapma oyunu ile daha fazla hayranın buluşmasını sağlıyor.

Neverwinter, adrenalin dozu yüksek savaşlar ve destansı zindanlar üzerine kurulu aksiyon dolu bir MMORPG. Oyuncular, muazzam Neverwinter şehrini ve onu çevreleyen kırsalları, bu simgesel şehrin hala canlı olan tarihini öğrenerek ve birçok düşmanıyla savaşarak keşfediyor.

Rise of Tiamat